My name is Earl

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
"Na imię mi Earl (ang. My Name Is Earl) serial komediowy produkcji amerykańskiej wg pomysłu i scenariusza Gregory Thomasa Garcii, emitowany w telewizji NBC od jesieni 2005, laureat nagrody Emmy.

Na imię mi Earl opowiada historię drobnego złodziejaszka Earla J. Hickey (Jason Lee), który niespodziewanie wygrał na loterii 100.000 dolarów, jednak natychmiast stracił zwycięski kupon, ponieważ wiwatując z radości wbiegł na ulicę i został potrącony przez samochód. Leżąc w szpitalu Earl pod wpływem obejrzanego w telewizji programu zaczął wierzyć w karmę. Uznał, że stracił pieniądze ponieważ był złym człowiekiem. Postanowił więc stworzyć listę wszystkich złych uczynków i po kolei naprawiać swoje życiowe błędy. Pomagają mu w tym jego brat Randy (Ethan Suplee), emigrantka Catalina (Nadine Velazquez). Głównymi bohaterami serialu są również Joy (Jaime Pressly), była żona Earla oraz jej nowy partner Darnell o pseudonimie "Crab Man" (Eddie Steeples)"

By Wikipedia


my_name_is_earl_DVD1.jpg


Wg. mnie serial jest przedni, obejrzałem cały 1 sezon na kompie, był emitowany na TVP2 ale w listopadzie przestali go puszczać, i nie podają czy w ogóle będzie jeszcze lecieć. Każdy odcinek ma jakiś morał (no może prawie :p ). Szczerze polecam!
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Nie lubie tego serialu. Ten aktor grający Earl'a wg. mnie nie pasuje do tej roli. I serial jest nudny.
 

ridick

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
169
Punkty reakcji
1
Miasto
Beyond The Black Hole
obejrzałem 4 sezony i szkoda ze nie będzie 5 :(
Jak dla mnie świetny serial komediowy. Ciekawy pomysł na fabule, zabawne akcje, dobra gra aktorów i wiele humoru.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Też lubię. Jeden z niewielu seriali, gdzie humor nie jest dla troglodytów.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Jeden z moich ulubionych seriali. Oglądam w każdą niedzielę na CC :eek:k:
 

polakmaly222

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
tez uważam ten serial za naprawdę śmieszny ( i nie jest w stylu amerykańskiego szitu który musi moralizować..)
polecam w tym samym stylu "bogaci bankruci" i "chorzy doktorzy"
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Trailer Park Boys - coś w podobnym klimacie. My name is Earl nie oglądałem w całości, ale to co widziałem przekonało mnie żeby kiedyś to nadrobić i obejrzeć ten serial.
 
Do góry