My blog

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ciekawie piszesz, ale jak dla mnie to takie za małe, za bardzo zamknięte (wygląd) ...
A co do ocen to fatalny szablon ...
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Teraz kolej na mniee.! :p

No więc. Blog nr jeden: Brzydki kleks,
Który zakrywa połowę drugiej notki.
Krótkie notki. Bardzo.
Ogólnie to nie mam się czego czepić.

Blog nr dwa: CO tu oceniać?
Jest JEDNA notka i TYLE.
Szablon nie podoba mi się.
Zresztą to ocenianie blogów jest oklepane.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Trzy jędze... O ku*wa xD

Tak... kleks przeszkdza. Szablon nie twój wiec nic nie zmienisz, ale przeszkadza. Lubie minimalistyczne, ale z racji, ze ostatnio oślepłam jestem zwolenniczka czcionki większej niż 9. te napisy: note, menu i design by kasiula (xD) brzydką czcionką zrobione. Ale co ja oceniam, skoro to nie twoje? ;]
Piszesz strasznie krótkie notki. Trochę popracowałabym nad sstylem... troszkę są niespujne. Poza tym nic nie mówiace. To po co blog? Zeby mieć komentarze i ulubione? O mnie raczej niezbyt twórcze i wylewne. Avatar się nie wyswietla. O... forum dziurawykociol xD Kiedyś w zamierzchłych czasach tam chyba trafiłam xD Nie wiedziałam jeszcze jak sie fora obsluguje xD Staaare dzieje xD

Ten drugi... nie podoba mi się szablon. Kompletnie. W regulaminie... jeżeli chcesz aby punkty były jeden pod drugim to na końcu kazdego dodaj znacznik
Kod:
<br>
Ogólnie nad szablonem bym popracowałą. Zmieniła tu, wyświetlanie tu nazwę... Ale ze ty pewnie htmla obsłużyć nie bedziesz umiała to nie wiele zdziałasz.

Ogólnie - pierwsze moze być, drugie okropne ^^
 

burzliwa

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2007
Posty
335
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziądz
majlog :)
i love majlog ; P
majlog najlepszy
i tyż mam na majlogu ; P
ha!
a blog mi sie podoba.
bo taki taki Twój.
a każdą notkę można interpretować inaczej niż Ty i to jest piękne.
Kazdą notkę można przypasować do siebie..
:)

[szablon faktycznie nie zabradzo ^^]
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Zmieniła tu, wyświetlanie tu nazwę... Ale ze ty pewnie htmla obsłużyć nie bedziesz umiała to nie wiele zdziałasz.

Eee przepraszam, ale w tym momencie chyba mnie trochę obraziłaś. Z czego wywnuoskowałaś, że nie potrafię obsługiwać html? :/
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Eee przepraszam, ale w tym momencie chyba mnie trochę obraziłaś. Z czego wywnuoskowałaś, że nie potrafię obsługiwać html?
Skoro się obrazasz za takie rzeczy to ty masz problem nie ja :kropla: Z tego wywnioskowałam, ze bloga z ocenami kompletnie nie przystosowałaś do funkcji, którą pełni. No i ten regulamin... brak podstawowego br.
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Zauważyłam, że na tym forum nie rozróżnia się pojęć "obrazić kogoś" a "obrazić sie na kogoś". No, ale cóż...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Wybacz, ale o godzinie 10,30 nie zagłębiam się w sens zdania. Co nie zmienia faktu, ze o ty masz raczej z tym problem nie ja :kropla:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Chciałam wpaść i zobaczyć czy zaszły jakieś zmiany, ale przerwa techniczna akurat niestety :/
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Szablon jest cudowny... na prywatnym blogu :)
 
Do góry