Muzyka Hardstyle oraz Hardcore i jej fani

Migniev

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Tak jak w temacie chcialem poruszyc temat zachowania ludzi na takich impezach ;) W/g mnie na imprezach HS ludzie sa przyjaznie nastawieni do kazdego, kogos walne przypadkowo "z bara" to podajemy sobie reke i kazdy idzie w swoja strone.

Imprezy typu "Protektor" ektor ( powiem na przykladnie Opola ) sa zbiorowiskem afer, czesto zdaza mi sie ze popatrze sie na kogos nie tak to podbija do mnie i pyta sie czy jakis mam problem etc. Ludzie nie szanuja sie wogule jak tak patrze sobie czasami . :)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Tak jak w temacie chcialem poruszyc temat zachowania ludzi na takich impezach ;) W/g mnie na imprezach HS ludzie sa przyjaznie nastawieni do kazdego, kogos walne przypadkowo "z bara" to podajemy sobie reke i kazdy idzie w swoja strone.

Imprezy typu "Protektor" ektor ( powiem na przykladnie Opola ) sa zbiorowiskem afer, czesto zdaza mi sie ze popatrze sie na kogos nie tak to podbija do mnie i pyta sie czy jakis mam problem etc. Ludzie nie szanuja sie wogule jak tak patrze sobie czasami . :)
Szkoda tylko ze imprez typu hs jest mało, tudzież baaardzo mało.
 

igor2020

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
warto po prostu rozszerzac działalność i puszczać gdziekolwiek, ja np zaczynam w niedużym miescie a jak dobrze pójdzie to pójde dalej
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w 100% :) Co prawda byłem tylko na jednym koncercie- Angerfistu ale ludzi byli świetni atmosfera wspaniała a wszyscy sie świetnie bawili :)
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Jest to muzyka mało jeszcze popularna w Polsce, choć są kluby gdzie gra się taką muzykę. Za przykład podam Club 139 w Śmignie k/Tarnowa gdzie na sali technicznej co tydzień można usłyszeć sporo świetnej muzyki hardstyle rodem np. z Qlimax-a
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Hardstyle mało popularny w Polsce?? eeee, to ja chyba żyje w innym świecie ;D u mnie (Zabrze) to jakaś moda na to jest czy coś... ja osobiście nie słucham tego typu muzyki, ale wielu moich znajomych ją uwielbia, heh. Na fotce pełno kont z "hardstyle" w loginie, itp xD Myślałam więc, że już wszyscy tego słuchają :D
Z tego co wiem, w Mega Klubie i w Wyższym Wymiarze w Katowicach co miesiąc (jakoś w ostatni weekend miesiąca) odbywa się impreza- Masters of Hardstyle. Nie słyszeliście? ;P
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
Na wschodzie ludzie praktycznie nie wiedzą co to hardstyle, nie wiem jak gdzie indziej, wiadomo mi jednak że śląsk wymiata pod tym względem.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Bo przeważnie jeżeli coś jest hmm...zaryzykuje stwierdzenie "underground'owe", to jest dobre i co za tym idzie mało popularne...HS ostatnimi czasy nie jest już tak mało popularny i dalej pociąga wielu...Tylko że nastawienie ludzi do tej muzyki jest skrajne...jedni nie lubią a inni kochają, praktycznie nie ma złotego środka... (są oczywiście wyjątki)
 

Robsosl

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Płock
Lubię hardstyle, ale niestety ciężko jest znaleźć coś dobrego do słuchania. Co do imprez, nie chodzę na takiego typy imprezy/nie znam, ale patrząc na filmy to Qlimax nie ma równych :D
 

loko92

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Qlimax jest zaje.bisty :D Co prawda mam 16 lat, ale planuje sie tam wybrac z kumplem. Chyba od 21 lat tam wpuszczają BB) Troche poczekam, przynajmniej kase zdąze zebrać.
 

blank

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Szczecin
zapraszam kiedys na crosscore do szczecina albo na coreedukacje w najblizsza sobote bedzie jak zwykle hardCorowo
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
jak to undergraundowa muzyka trudniej dostępna od komerchy i w tym urok, bo nie dla wszystkich. Jeśli chodzi o wschod naszego kraju to w lublinie zaczynaja sie pojawiac takie imprezy, a Hardstyle Arena byla w tym roku na Global Gathering w czerwcu w Poznaniu
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jak to undergraundowa muzyka trudniej dostępna od komerchy i w tym urok, bo nie dla wszystkich. Jeśli chodzi o wschod naszego kraju to w lublinie zaczynaja sie pojawiac takie imprezy, a Hardstyle Arena byla w tym roku na Global Gathering w czerwcu w Poznaniu
Buahahahaha dziewczynko "undergroundowa" muzyka? Nie rozśmieszaj mnie. To nawet obok nie leżało. Nie znasz pojęcia tego słowa to go nie używaj. Jakim undergroundem jest hardstyle? Co chwila imprezy (nawet w tfu kiczowatym "enerdżi").
Nie wlewaj sobie że słuchasz undergroundu jeżeli słuchasz tego co tysiące ludzi w polsce.
Dawno takich głupot nie czytałem :D
 

Marcik88

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Koszalin
:walkman: Showtek - Fts (Fuck the system) :walkman:

I think the whole system fucking sucks.
everybody's working their fucking ass up during the week,
getting totally fucking stressed out - So what's wrong, and what's right?
I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!
 

Attachments

  • ballo024.gif
    ballo024.gif
    6,5 KB · Wyświetleń: 9
Do góry