Muzyka elektroniczna i jej odłamy, najlepsze kawałki.

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Nie widziałem osobnego działu dla muzyki elektronicznej. Jak jest to prosiłbym o przeniesienie :)

Tak więc na pewno znacie wiele typów muzyki, nie wątpliwie każdy ma swój ulubiony kawałek co ma styl, poprawia humor albo daje kopa. Każdy specyficzny styl muzyki odróżnia się czymś ciekawym, fajnym, dziwnym co jest fajne i nas kręci :D

Jak wiadomo ostatnio stał się popularny dubstep (trąbiono o tym na kwejku) oraz trochę mniej drum and bass... Od ładnych paru lat słucham tych odłamów muzyki elektronicznej, jeszcze przed tym jak do polski dotarła ta "moda".
Korzystając z tak wielkiego grona ludzi, jakim tworzy nasze forumowisko mam nadzieje, że znajdzie się ktoś w "me gusta" który również słucha tej muzyki i poleci jakieś dobre kawałki. Możecie dawać po kilka przykładów :) .

Poza tym chciał bym wiedzieć co kogo kręci w tych kawałkach.
Mnie jeżeli chodzi o drum and bass kręci szybkie tępo które daje mi niesamowitego kopa i masę pozytywnej energii, po czym od razu zapominam o tym co mnie gnębi przez dzień i jest mi lżej.
W dubstepie kręcą mnie megamocne bassy, :cenzura:nięcie, to jest to co tak bardzo lubię, zawsze mnie to kręciło.

DnB;
The prodigy - voodoo people (pendulum remix)
MGMT - time to pretend (Hight Contrast remix)
Chase and Status - no problem
My Sunset - Feint
Chase and Status ft. Plan-B - End Credits
The Qemists - Stompbox (SPQR rmx)

Dubstep;
Ellie Goulding - Lights (Bassnectar Remix)
Korn and Skrillex - Get Up (original mix)
Nero - Crash on You (KillSonik remix)
Bassnectar - Magical World feat. Nelly Furtado
Zeds Dead - White Satin
MT Eden - Still Alive

Mógłbym dużo, dużo więcej tego wypisać ale się powstrzymam ;P chce zobaczyć jakie są wasze kawałki.
Pozdro ;)
 
Do góry