Muzeum Bursztynu w Jarosławcu - opinie

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Hej,
jesteśmy właśnie w Jarosławcu, mamy jeszcze 2 dni wypoczynku i dopiero dziś (i to w sieci :) znalazłam informację, że na miejscu mamy muzeum bursztynu. Na kartkę wielkiej rodziny wejdziemy za 49 zł, ale wcześniej wolę popytać - był ktoś, warto?
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Tak, byliśmy zaraz po otwarciu w czerwcu :) zdecydowanie warto! A jeśli jestescie z dzieciakami to warto podwójnie. Ja nawet nie wiedziałam, że takie gigantyczne bursztyny istnieją :p :D poza tym wsadzili do budynku las zalany żywicą, zrobili w budynku kopalnię itd. :) Rewelacja, zdecydowanie trzeba odwiedzić będąc w Jarosławcu.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Tez byliśmy. Może jak na polskie warunki państwowych muzeów to trochę drogo (15 zł dorosły, 12 dzieci, chyba że karta dużej rodziny to taniej), ale w Niemczech muzea kosztują średnio 10 euro. A tutaj mamy całkiem niezłą rozrywkę dla całej rodziny. Spokojnie 30-40 minut można spędzić na dobrej zabawie i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.
 
D

Dobrawa

Guest
Również polecam :) wygrzebałam nawet fotkę, moje pociechy robiły :) super sprawa, zwłaszcza na deszczowy dzień.

P7150059.JPG
 
Do góry