Musicie To Przeczytać!

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
lol ;p
Jeśli wasz syn spędza więcej, niż pół godziny przy komputerze każdego dnia, to może go używać, do blokowania dostępu (Denial Of Service) różnych witryn. Blokowanie polega na zdobyciu dostępu do "linii komend" cudzego komputera i użyciu go do uszkodzenia ważnych usług internetowych. Może to trwać do ośmiu godzin
:cenzura:a <_< jestem hakerem
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Łaaaaaaaa! JESTEM HACKEREM! faaaaajnie :p

Niby wszystko śmieszne i zabawne, ale ciężko sie śmiać jak się pomyśli że tacy ludzie istnieją i wcale nie tak mało ich :/
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Jak zwykle mylone są pojęcia haker i cracker. Ignoranci.
Polecam wikipedię :)
 
R

rokiczaaa1

Guest
5. Ile czasu spędza wasze dziecko przy komputerze dziennie?

Jeśli wasz syn spędza więcej, niż pół godziny przy komputerze każdego dnia, to może go używać, do blokowania dostępu (Denial Of Service) różnych witryn. Blokowanie polega na zdobyciu dostępu do "linii komend" cudzego komputera i użyciu go do uszkodzenia ważnych usług internetowych. Może to trwać do ośmiu godzin. Jeśli wasz syn to robi, to łamie prawo, a wy powinniście niezwłocznie go od tego powstrzymać. Najbezpieczniejszą regułą jest limitowanie dziciom czasu dostępu do komputera do maksymalnie 45 minut dziennie.
jakoś siedzę przy kompie od 10 do 23 i wcale hakerem zaraz nie jestem...

7. Czy wasz syn stał się kłótliwy i nie daje się przekonać?

Kiedy dziecko wkracza do świata elektroniczneg hakowania, może odczuwać brak satysfakcji w normalnym świecie. Może tracić panowanie nad sobą lub nie rozróżniać, które zachowania są dobre, a które złe. Najszybciej objawia się to w sposobie odnoszenia się do innych osób. Jeśli się z kimś nie zgadza, to będzie traktować go złośliwie, pogardliwie, a nawet może przeklinać. Może grozić zwyczajnie albo w sposób elektroniczny.

Wszemu synowi trudno będzie rozmawiać z wami o tym problemie, nawet w obliczu dowodów. Prawdopodobnie będzie się zarzekać, że nie ma żadnego problemu, a wy sobie coś niepotrzebnie wyobrażacie. Może wam powiedzieć, że to wy macie problem, i powinniście się "odczepić" i "dać mu spokój". Nie dajcie się rozbroić. Jesteście jedyną szansą swego dziecka, nawet jeśli ono nie rozumie, w jakim jest położeniu. Starajcie się przebić do niego, nieważne, jak bardzo będzie się zamykać w sobie.
byłam taka zanim miałam pierwszy komputer więc nie znaczy to, że zaraz hakerem muszę być

Mozilla jest szczelniejsza od IE przecież więc jej lepiej używać

Dzieciaki świetnie się bawiły rozlicznymi programami, które kupiliśmy, takimi jak Adobe Photoshop i MS Word, a moja żona i ja cieszyliśmy się, że nasz prezent został tak dobrze przyjęty
no w Wordzie to normalnie zabawa, że sie posikać z radochy można... :p

2. Czy znajdujecie na komputerze programy, których nie instalowaliście?
czyli jak jest komputer to tylko w Paincie i Wordzie trzeba sie 'bawić'...
no jasne...
a po co dysk kilkaset GB w takim razie???

3. Czy wasze dziecko prosiło o dokupienie jakichś elementów?
jeśli ktoś nie chce żeby mu komp mulił, że nic się zrobicć nie da t zaraz hakerem jest...

jeśli tak to ja jestem haker straszny... :D

dobre miejsce na temat, bo mnie to rozbroiło
---
ale się rozpisałam :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Ja nie sądzę żeby ten artykuł był na serio, bez przesady. Koleś niby czytał jakieś książki o hakerach i co w nich wyczytał takie bzdury? Wątpię.
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Cóż, jestem hakerem, bo używam Luniksa Mandrajwy :)
Już się boję, że zjem cały dysk z jedynym niezrównanym niezawodnym systemem Micro$oftu, a wtedy co?
 
Do góry