Mundurki W Szkole..

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
A ładna chociaż jesteś? :>
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
mi tez to wisi :p
ja nie chcialam isc do takiej szkoly wiec nie poszlam
niektorym odpowieda takie lazenie w mundurkach wiec niech se laza :p

najwiekszym "-" jest to ze trudno sie rozroznia ludzi :p
ale sa tez + mundurkow bo nie ocenie sie ludzi po ubierze :D
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Uważam że to najgłupszy pomysł jaki mogli wymyśleć
Jako jedyny ? i czym ja bym się odróżniał w mej szkole? :D a tak jeden z 10 metali na całą sql :p taki wyjątkowy się czuję :D <lol>
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ładna chociaż jesteś? :>
o teraz to mnie zagioles :lol: nie mi to oceniac ;)

Na pewno super byś wyglądała.
taaa tak samo jak wszyscy...haha

U mnie w miescie ani w okolicach nie ma takiej szkoly gdzie sa mundurki, chyba za duze wydatki :p
Glupio tak troche chodzic przez 3 lata albo i wiecej w tym samym ubraniu, nudnoooo
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
jestem jak najbardzieeej za! hehe ja i tak już bym nie nosił mundurka to niech inni się meczą.... ;)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje że jedynie dziewczyny powinny nosić mundurki.Bo to one głównie robią w szkole rewie mody.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Mi jest obojętne.
Jakby dali to bym chodziła w nim, a przy tym nie musiałabym sie codziennie rano zastanawiac w co mogę sie ubrać, a w co nie.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
A co byście zrobili gdyby te mundurki wyglądały na zgrzebne worki po kartoflach? :D
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Odeon wtedy bym te worki wział do domu, poszedl w pole, nazbierał zimiocorów i do pwinicy a do szkoły przyszedłbym w stringach :p

Ale tak na serio - to mi to obojętne - byłoby to spoko, nie było by jest gites - tylko że dziewczyny musiałyby miec takie spódniczki jak pani na zdjeciu
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
osobiscie mundurki to nie jest zly pomysl. przynajmniej jak wchodzisz codziennie do szkoly to zadne zazdrosne panny nie patrzyly by jakie masz dzis buty jakie spodnie jaki sweter czy bluzke ile dzisiaj ma cm twoj obcas- tak naprawde to denerwujace, zwlaszcza mnie to draznilo jak jakos zajefajnie sie ubralam to panny od razu foch rzucały zadem bo obrazone ze ja mam juz trzecie nowe spodnie w tym tygodniu a one nie, albo ze ja mam ciuchy z dobrych sklepow a one nie. tak sie wydaje, ktos by powiedzial ze ja bylabym pewnie najwiekszym przeciwnikiem takiego ubrania, ale mysle ze bylby to dobry sposob- przynajmniej ocenialoby sie ludzi obiektywnie
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ja tam chętnie bym taki mundurek włożyła, ale tylko gdyby spódnica miała nie więcej niż 30cm ;)
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
30cm tez takie lubie ale naprawde bylabym za spodnicami nad kolano chyba- szkola ma robic z czlowieka (ludzia) :D (slow mi braklo) :lol: szkola ma wychowywac a ni isc na rewie mody. ja tez nosze sie w minowach ale mundurek i mini30- LOLITKA! taki modek mi sie kojarzy i absolutnie przeciw
 

nitusia

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocek;)
Ja jestem absolutnie przeciwna mundurkom, blee, przecież to jak w wiezeniu, wszyscy w tym samym, blee <_< a przeciez każdy z nas jest inny i nawet wyraza to przez swój ubiór :D a te mundurki całe, to tylko kolejne bzdetne zasady (kolejne do łamania hihi ;) ) trzeba sie wyróżniać hehe :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
30cm tez takie lubie ale naprawde bylabym za spodnicami nad kolano chyba- szkola ma robic z czlowieka (ludzia) (slow mi braklo) szkola ma wychowywac a ni isc na rewie mody. ja tez nosze sie w minowach ale mundurek i mini30- LOLITKA! taki modek mi sie kojarzy i absolutnie przeciw

to był taki mały dżołk z mojej strony ;)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
tylko że dziewczyny musiałyby miec takie spódniczki jak pani na zdjeciu
ja tam chętnie bym taki mundurek włożyła, ale tylko gdyby spódnica miała nie więcej niż 30cm ;)
Z początku aż nie wierzyłem ale w Japonii w niektórych szkołach uczennice chodzą w takich kusych mundurkach.W polsce to by chyba nie przeszło.
 

Attachments

  • schoolgirls3.jpg
    schoolgirls3.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 44

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Golem, u mnie w szkole nie trzeba kusych mundurków ;)
Ale spódnice po kolana też odpadają :p

Fajne mają te "skarpetki" :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
przynajmniej bym nie miała problemu w co się ubrać ;d
o i to jest plus :D
Mi się wydaje że jedynie dziewczyny powinny nosić mundurki.Bo to one głównie robią w szkole rewie mody.
taa jasne a chlopaki to niby nie ? Tez...
A te chinki to wygladaja jak marynarze !
(tak sie zaczytalam ze mi sie zapiekanki spalily <_< )
 
Do góry