Mundurki, Kamery

Status
Zamknięty.

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Monitoring jest u mnie wprowadzony od dawna, a kwestia mundurkuw nie bardzo mi się podoba. Ale jak mus to mus. ;)
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
uważam ze to genialny pomysł, wkoncu wszyscy wygladali by jak ucznie a nie jak panienki lekkich obyczai ( mam na mysli mini ,pempek odkryty, szpilki) kamery ? hmm moze by bylo bezpieczniej? kto wie :]

Jestem Za
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Jeśli ktoś nie będzie miał kasy to niech dyrekcja bądź Giertych z własnej kieszeni wyłoży.

Hihi, może jakieś uzasadnienie?

Ja dziś na apelu szkolnym dowiedziałem się iż nie można "nosić strojów które pokazują przynależność do jakiejś subkultury", spojrzałem na moje trampki,czarne starte dżinsy i koszulke Behemotha i z uśmiechem na ustach spytałem czy mam jutro na różowo przyjść ubrany. :D

Gdybyś przyszedł ubrany na różowo, tym bardziej by cię posądzili, ze należysz do jakiejś mniejszości, nie było by chyba trudno od razu załapać, do jakiej. Wydaje mi się, że szkoła miała rację, bo w końcu chodzisz na lekcje po to by się czegoś nauczyć a nie afiszować swoją przynależnością do jakiejś subkultury, gangu czy innego towarzystwa wzajemnej adoracji. Takie "służbowe" ubranka powinno się zakladać na spotkania w gronie miłośników podobnych poglądow na zycie a nie próbować szokować nie wtajemniczonych plastusiów. Z opisu twojego stroju nie wynika jednak nic. Tylko tyle może, że koszulka Behemota, trampki i czarne starte dżinsy, są dla ciebie osnową wokól ktorej wszystko się "kręci" i bardzo trudno byłoby ci się z czymś takim rozstać codziennie na te kilka godzin na rzecz mundurka. W mundurkach wszyscy by wyglądali bardzo nijako, zanikła by cała gama kolorów i te wszystkie odcienie szarości na tle których wyzywający mniejszościowcy byli tak dobrze widoczni. W końcu żyjemy przecież w dobie trędowatej liberalnej demokracji i globalizmu, więc nie ma sensu przebierać się w jakieś mundurki przywodzące na myśl lokalny patriotyzm i jakieś zwichrowane przywiązanie do tradycji. Są to w końcu w dzisiejszych czasach wartości calkowicie abstrakcyjne nie mające zupełnie racji bytu w Europie bez granic i w Polsce gdzie kultywuje się "zlotą wolność" od ponad czterystu lat. Najlepiej by bylo, gdyby szkoła stała się miejscem, gdzie mozna by było pokazać się z nowym, najlepiej firmowym ciuszkiem, rzucić na glebę łysoli swoim ekstra fryzem prosto spod grzebienia jakiegoś Mariotta, w przerwie dla relaksu zapalić sobie dżointa, ostatecznie wypić jakieś piwko z tornistra. I pogadać o imprezach i nowej kapeli z podworka. Po co zawracać sobie :cenzura:ę czymkolwiek innym. Kamerki, to byłoby juz totalne przegięcie. To zatarg na wolność osobista ucznia, ktory straciłby w ten sposob możliwość kreowania swojego "ego" w tak przychylnych mu do tej pory murach. Dopiero by było, jakby mamusia z tatusiem zobaczyli nagrane na twardzielu wyczyny ich genialnych pociech.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Kwestia mundurków jest kwestią indywidualnie rozpatrywaną przez dyrektora danej szkoły. Więc Romcio może nas pocałować w pośladki. U nas też niby są jakieś ograniczenia w szkole, ale nikt się do nich nie stosuje. Chociaż chłopak musiał ściąć dready, a i gołe brzuchy są tępione. Berials, Kizia chyba mamy takie same przepisy, bo u nas w regulaminie też ujęli ubiór świadczący o przynależności do subkultury, a i tak codziennie rysuję posadzkę glanami na zmianę z trampami (zresztą jak 2/3 szkoły). Discrimination ! :D
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Może. Może. Może. Wszystko może, bo może i bezpieczniej, i może znikną i panienki nie-cnotliwych obyczajów, a może i nas ujednolicą te piepszone mundurki. Ale nic nie zmieni faktu, że kamery mi się źle kojarzą, a mundurki jeszcze gorzej.

Dawniej nie było kamer w szkołach i jakoś szło, wystarczyło, ekhem... linijką po łapach.
Nie polecam. :D
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
A ja bym bardzo chciała chodzić w mundurkach do szkoły.Nie było by już tych gołych brzuchów!A kamery to w mojej szkole i tak są i mi to nie przeszkadza- nic a nic

Idol powiedział:Romek ma same debilne pomysły... ukrytą kamerę nam zrobi w szkole..może jeszcze w kiblu zamontują ,bo przecież "uczniowie palą w toaletach" a mundurka w życiu nie założe...

Czy aby na pewno?:p
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Nie mogę jakoś pojąć, co wam (do cholery) przeszkadzają te 'odkryte brzuchy'? Przyjemnie jest sobie popatrzeć na młode ciałko, to nie średniowiecze.
 

babcia razor blade

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2006
Posty
183
Punkty reakcji
0
Ja też mam w szkole monitoring i jakoś to jest ;) Ostatnio nie wpuścili chłopaków z innej szkoły tumacząc że są kamery i nie mogą ... <_< No ale w końcu prawie każda szkoła ma kamery dla ,,bezpieczeństwa'' W sumie nie jest tak zle :) Ale co do mundurków to ... NIE !! Każdy chodzi ubrany tak jak lubi i jak sie dobrze czuję ... Młodzież nie zakceptuje tego pomysłu ... Ok niby wszyscy są jednakowo ubrani , nie widać podziału na kwestie finasowe itd ... Ale mnie się to osobiście BARDZO nie podoba :/ Pozdro wielkie !!!!
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
haha a ja w podstawówce mialam taki pogajerek :p :D ale teraz w liceum...no nie wiem... ale coż, nie szata zdobi człowieka. Więc nie widze czym się przejmowac :D Aaa.. kamery sa w sQl. Całkiem ciekawie jest machac do kamery, tanczyć makarene i inne tance latynoamerykanstkie :D a dyro to powinien sie z tgeo cieszyc :p ze ma tak kreatywna uczennice :D poki ich nie ma w salach i w pokoju ziwerzen(Wc) jest Gites ;]

Ps. Przy okazji chciałabym pozdrowic szanownego Pana Kapitana Giertycha. O! :D
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Wujek Romek dziękuje za pozdrowienia :p

A na brzuszki miło popatrzec a gorzej patrzec na takich obciachów z podciągnietymi dresikami pod pachy i bluza wpuszczoną w spodnie, a tych gorzej ubranych (znaczy sie tych którzy nie maja kasy na cos markowego) po prostu traktuje sie na równi z nami bo w końcu czym oni gorsi od nas?? No chyba ze jakieś fleje.
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
reformy i zarzadzenia Giertycha wszystkie sa beznadziejne. Czemu taki palant zostal ministrem edukacji! :emonitator:
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Dla mnie cały system monitoringu to złudzenie zapewnienia bezpieczństwa... więc jest nie potrzebny...
 
Status
Zamknięty.
Do góry