Mundurki. Beda Czy Nie?

Status
Zamknięty.

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
Jak napisalam w temacie postu, porusze sprawe teraz dosc kontrowersyjna dla uczniow polskich szkol, w tym takzde dla mnie. Ja osobiscie moge nosic mundurek poki mi go szkola kupi, moja mama juz kategorycznie powiedziala ze mi takowego nie kupi, bo nie ma to pieniedzy. Napiszcie co Wy otym sadzicie. jakie macie odczucia w zwiazku z tym.
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
Nawet gdyby szkoła sama kupiła mundurek i tak bym go nie nosiła, ponieważ ja lubię chodzić w rzeczach koloru różowego, żółtego, niebieskiego, ale nie lubię ciemnych kolorów, a mundurki są głównie granatowe...
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Ja mogłabym nosić mundurek i to nawet bardzo chętnie :D kiedyś myślałam że to rozwiązało by problem tego że po ubraniu (po tym czy jest modne czy nie) można poznać czy ktoś jest biedny czy bogaty i niektórzy czują się gorsi przez to że mają niemodne ciuchy... a jakby były mundurki to każdy wyglądałby tak samo i nie byłoby tego problemu... ale niektórzy mieli by pewnie używane mundurki po starszym rozeństwie więc nic by to nie dało w tej sprawie... ale ogólnie jestem za mundurkami :D
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
jeśli miałby to byc mundurek typu plisowana spudniczka nad kolanoi błekitna koszula jestem za albo jeansy i koszula ale jeśli ma to być cały granoatowy ciemy z białym kołnieżykeim to wydaje mi sie z etroche takie niemodne i zbyt ponure
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Mnie sprawa mundurków już nie dotyczy, bo sakołe mam za sopą, ale jakby były mundurki to może skończyło by sie to ocenianie ludzi po tym jak wyglądają i w czym chodzą. I przynajmniej jeden powód do szpanowania niektórzy mieli by mniej ;)

A tak wogóle to może kotoś by to zamknął, bo w takim temacie już się wypowiadałam na forumowisku
 
Status
Zamknięty.
Do góry