mp4 - problem z ekranem dotykowym

AllGoodThings

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
285
Punkty reakcji
0
Miasto
White Stook ;]]
Hm, mam problem. Kupiłam jakieś 5 miesięcy temu mp4 dotykową na allegro, ale o to mniejsza. Mam problem, ponieważ mam dużo treningów mam wielką torbę całą zapchaną. Raz mp4 znalazła sie na dnie i cos ją przygniotło. Mp4 działa tyle że ekran ma takie plamy kolorowe.. hm jakby to wytłumaczyć, tak jak sie dotknie palcem mocniej ekranu załóżmy pojawiają sie takie plamki. U mnie jest to masakryczne. Jka myslicie da sie coś takiego naprawić ? ;[ Prosze o pomoc ;o
 

AllGoodThings

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
285
Punkty reakcji
0
Miasto
White Stook ;]]
do serwisu ? nawet jeżeli ta mp4 nie ma serwisu swojej firmy w Polsce ? :eek:h: ale ekran nie jest zbity tylko poprostu ma obraz zepsuty ostro :niepewny: w serwisie coś na to poradzą ? na jaki koszt sie szykować ? ; o ;)
 
K

kinga_sc

Guest
wymieniasz ekran mogą zawsze mieć części zamienne

EDIT: koszt zależy od wyświetlacza itd, ale zastanów się wówczas czy nie lepiej kupić nowy
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ja mam to samo, ale mój nie jest dotykowy. Tez wrzucam go byle jak do torby, ale dzisiaj wymyśliłam, że kupie etui na mp3 ciekawe czy takie jest? :niepewny:
Mąż mi kupił na prezent urodzinowy mp3 z panelem dotykowym i nie chce żeby zniszczył się tak jak ten poprzedni. Ja stary wyrzucę, bo przez ten ekran kiepsko się już z niego korzysta, ale Ty jak masz nowy to szkoda. Może wyślij maila do serwisu z zapytaniem. Powinni oszacować koszty i wtedy się zdecydujesz na jakieś rozwiązanie. :)
 
Do góry