Mp3 do 100zł

M.Osin

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Siemano..
Szukam jakiegoś MP3 w okolicach 100zł..
Pamięć Wiecej niż 2Gb EDIT wiecej lub 2Gb
Bateria wytrzymała lub wgl na akumulatorki dostępne w sklepie.. (paluszki)
To w sumie jedyne wymagania..
Oczywiście chce, żeby jakość muzyki była dobra,jakość samego urządzenia tak samo.. Ale to chyba wiadomo..
Przepraszam jeżeli to nie ten dział czy coś..

Wiem, że sporo takich tematów ale nie znalazłem jeszcze czegoś co napewno chce kupić.
Myślałem o Creativie Zen Micro 5Gb albo Sandiscu Sansa Clip +4Gb
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jeżeli zależy Ci na dobrej jakości muzyki i urządzenia to w tej cenie kup lepiej mp3 o mniejszej pojemności. Na takim mp3 1 giga zmieści Ci się około 300 piosenek, których i tak pewnie nie przesłuchasz wszystkich w ciągu podróży czy czegoś tam. Chyba że chcesz go stosować jako pendrive, ale czym mniejsza cena i większa pojemność tym większe prawdopodobieństwo chińszczyzny w środku.
 

M.Osin

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Hm.. No ale jednak 2Gb to było by minimum ;x Jestem człowiekiem który nie może sie zdecydowac na konkretny rodzaj muzyki. Dlatego potrzebuje miejsca żeby upchać to na co w danej chwili moge mieć ochotę..
2Gb to chyba już nie tak dużo?
 
M

Marcin115188

Guest
Ja mogę ci polecić Sandisk Sansa Clip. Sam mam już ponad 2 lata i świetnie się sprawuje. Bateria trzyma nieco ponad 15h słuchania muzyki;)
 

mrjaroo12

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Creative !!!
Dobra firma produkująca dobre mp-trójki.
 
B

bone1906

Guest
Możesz zobaczyć jeszce na takiego Lenco 4 gb pamięci, a cena 81 złotych, bateria też trzyma nawet długo, bo okolo 10-12 godzin. Wydaje mi się, że to niezły wybór.
 

M.Osin

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Dobra konkret..
http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-sandisk-sansa-clip-4gb-wyprzedaz-i2345764005.html
Czy to dobra opcja?
 
E

Ejan87

Guest
to może Philipsa? http://www.magicznaplaneta.pl/philips-odtwarzacz-mp3-philips-sa4rga02kf-12,id-31533 powinien posłużyć dość długo :) a i cen wydaje się by przystępna, bo tego typu odtwarzacze widziałam gdzie indziej w droższej cenie.
 

derwish

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wybierz SanDisk Sansa Fuze sam mam i jakość muzyki jest bardzo dobra tylko oczywiście do tego odtwarzacza musisz miec jeszcze jakieś dobre słuchawki inaczej nawet najlepszy sprzęt nic ci nie da.
 
J

jadwinia

Guest
to może Philipsa? http://www.magicznap...2kf-12,id-31533 powinien posłużyć dość długo :) a i cen wydaje się by przystępna, bo tego typu odtwarzacze widziałam gdzie indziej w droższej cenie.

Philipsa to wychodzi drożej niż do 100 zł ;p a w tej cenie mieści się chociażby LENCO Xemio-253 w avansie za 91zł :) w trzech szałowych kolorach ;) a w sumie nieraz to jest tak, że marka nie koniecznie odzwierciedla jakość, więc może spokojnie taka MP3 jka posłużyć znacznie dłużej i lepiej niż te z tzw. wyższej półki.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Troszkę drożej wyszłoby Meizu M3, ale się opłaca. Rewelacyjny odtwarzacz w korzystnej cenie. Do 100 zł ewentualnie coś od Korr albo Vedii.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Sansa Clip to jeden z lepszych modeli jakie są dostępne w podanej cenie,wieć na Twoim miejscu skusiłbym się właśnie na niego. Ewentualnie Creative,ale możesz się nie zmieścić w 100zł,to droższa firma.
 
Do góry