Mozliwe ? czy nie?

Bartek16

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzisiaj uprawiałem seks ze swoja zoną. Ale tylko chwile bo nie mieliśmy zabezpieczenia. Trwało to tylko z 7 max 10 sec. Czyli parę wejść w nią. Praktycznie nie można nazwać to seksem. I nie było Spermy ani nic. I czy jest możliwe zapłodnienie? A jeżeli tak to w jakim procencie? Czy muszę zbierać pieniądze na dzidzusia??:) I czy jest sens iść z tym do lekarza
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
"Bartek 16"?? to 16 to Twój wiek?? to z jaką żoną?!
po pierwsze: można a nawet należy nazwać to seksem, po drugie, zapłodnienie jest możliwe ale mało prawdopodobne. wiesz czy miała dni płodne czy nie??
 

xxJUSTYNAxx

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ja jestem praktycznie pewna, że zajście w ciąże w takiej sytuacji jest nie możliwe.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Jak nie mozliwe ja w taki sposób zaszlam w ciaze, wiec mozliwe zalezy który dzien cyklu
 

dama_kier

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Niemcy-Stalowa Wola
Dzisiaj uprawiałem seks ze swoja zoną. Ale tylko chwile bo nie mieliśmy . Trwało to tylko z 7 max 10 sec. Czyli parę wejść w nią. Praktycznie nie można nazwać to seksem. I nie było Spermy ani nic. I czy jest możliwe zapłodnienie? A jeżeli tak to w jakim procencie? Czy muszę zbierać pieniądze na dzidzusia??:) I czy jest sens iść z tym do

Raczej to rzadkosc ale jak wiadomo podniecony mezczyzna ,nawet przed wytryskiem wydziela plemniki w niewielkim stopniu , to taki wypadek przy pracy :D .Po co odrazu do lekarza sa przeciez testy ciazowe w 98% wiarygodne .Ale gdyby, gdyby... to tylko cieszyc sie z malej istotki pozostaje .
 

maciej1412

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Przecież jesteście po ślubie to i tak pewnie kiedyś chcieliście mieć dzieci tylko sie cieszyć. A co do pytania to też uważam że to możliwe
 

Piroja

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dzisiaj uprawiałem seks ze swoja zoną. Ale tylko chwile bo nie mieliśmy zabezpieczenia.
Sory za offtop, ale muszę się to napisać. Seks żoną w prezerwatywie? (bo napisałeś to tak, jakby waszym zabezpieczeniem była prezerwatywa). Przecież to troszkę, e... nie wygodne, co? Chyba że kochacie się raz na tydzień... ale to i tak chyba lepiej zastanowić się nad innymi środkami antykoncepcyjnymi.
Co do tematu, ryzyko jakieś jest, ale to na prawdę musielibyście mieć niezłego pecha/szczęście.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a byla w okresie owulacyjnym? czy nie wiesz jak i rowniez twoja zona nie wie kiedy przypada jajeczkowanie? nie udowodniono,ze w plynie ejakulacyjnym znajduja sie plemniki wiec moim zdaniem do zaplodnienia nie dojdzie to jest moje zdanie na ten temat. ps. nikt ci nie poda % czy dojdzie do zaplodnienia czy nie
 

Rachelka

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zamiast sie denerwowac zapytaj "zony" w jakiej byla fazie ze tak powiem:D
dni plodne sa teoretycznie od 10-15 dnia od poczatku cyklu.
 
Do góry