może wyjść z tego przyjaźń.?

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
przepraszam za trochę głupi temat na 'błachy' problem, ale chcę poznać waszą opinię na ten temat.
jak coś to usuńcie ten temat. o.

wkleję tu moją i koleżanki rozmowę na gadu: [martyna to koleżanka, Monia to ja :) ]

*martyna 22:30:10
A vena to nie Twoja przyjaciolka ?
-Monia 22:30:17
niby tak
*martyna 22:30:26
niby ^^ ?
-Monia 22:30:42
ale tak naprawde nikogo nie uważam za prawdziwego przyjaciela/przyjaciółkę, gdyz każdy niby przyjaciel rozumie mnie, ale nie do końca, a jak zdaży się taki to okazuje się, że jest dwulicowy i w ogóle różne przypadki są.
-Monia 22:32:44
głównie chodzi o dziewczyny, ale napisałam w rodzaju męskim.

(...)

*martyna 22:41:35
mysle ze mam racje .. bo uwierz mi w zyciu przeszlam wiele .. i teraz wiem kto jest wazny a kto nie .. Dziekuje tym co sa beda i byli :cenzura:e tych co sie odwrocili .. i robie dobrze .. bo wiele razy sie przejechalam na ludziach ktorych uwazalam za "przyjaciol"
-Monia 22:43:01
wiem, wiem. też wiele razy przejechałam się na tych ludziach. widocznie za mało, bo wciąż robię te same błędy i wciąż 'jadę'. trudne jest to życie.
*martyna 22:43:39
ja za szybko ludziom ufam a pozniej ja na tym cierpie :)
-Monia 22:44:34
tak. mam tak samo.
*martyna 22:44:44
a mimo to nadal robie to samo ;]
-Monia 22:47:37
no identycznie. np. ustalam sobie, że mam komuś czegoś nie mówić [bo jak mu kiedyś się zwierzyłam, to ten wszystko wypaplał i w ogóle] a i tak mówię mu, bo myślę, że jak powiem: 'tylko proszę, nie mów nikomu' to wierzę, że zrobi o co proszę, a potem klaps i znowu to samo..
*martyna 22:48:17
dokladnie ...
*martyna 22:50:24
tyle ze wiesz .. np. taka angelika ja uwazaqm ja niby za przyjaciolke ale ona mi ostatnio powiedziala ze jestem po:cenzura:ana a ja tego nigdy nie zapomne a jak sobie znalazlam takiego damiana i zaczelam z nim gadac .. pokazalm jej go ona tez z nim gadac .. i teraz on mnie olewwa a z nia chce tworzyc jakis zwiazek .. a on ma 18 lat w ym roku a ona mu powiedziala ze ma 15 [ ja tez ] i tewraz on mnie olewa a to ja go pocieszalam jak z nimdziewczyna zerwala :(
-Monia 22:51:25
uuu. już widzę następne oblicze Anżeli.
*martyna 22:51:35
dokladnie
*martyna 22:52:29
no wiesz ona sie z Venka poklocila wlanie o damiana bo podala jej jego gg a ona powiedziala mu wszystko co o nim jej Angela mowila ;/
-Monia 22:52:54
nie uszanowała Ciebie i tego, że jej ufasz i uważasz ją za przyjaciółkę. taka 'przyjaciółka' jest nic nie warta
martyna lodczyk 22:53:17
heh .. ;]
-Monia 22:53:29
Vena i Anżela w tych sprawach są baaardzo podobne. teraz zauważyłam.
*martyna 22:53:48
wiem ja te teraz to zobaczylam ;]
-Monia 22:56:36
ze mną i Veną jest tak, że ja jej się zwierzałam o tym, że podoba mi się jakiś kolo i że z nim flirtuję itp. a ona najpierw mówi mi, że feee on jest okropny, a potem się koło niego kręci i mi go odbija i tak było za każdym razem. właśnie na niej najczęściej się przejeżdżałam. a tak to wygląda, jakby chciała za wszelką cenę mi pokazać, że ona też go może mieć i że ona jest lepsza itd.
*martyna 22:57:10
no mi Angela zrobila z tym damianem tak samo
*martyna 22:57:22
ona mowila ze ne bedzie z nim gadala bo wie ze mi na nim zalezy itp, a tu sie jakas milosc rodzi ;/ a on tez mowil ze Angela mu sie nie podoba, a teraz tez do niej takie rzeczy pisze ;/
-Monia 22:58:15
jacy Ci ludzie są dwulicowi. ehh.
*martyna 22:58:31
no.


a teraz moje pytania.:
Czy warto zaprzyjażnić się z tą koleżanką.? Czy może najpierw spróbować jeszcze pogadać z nią w realu, a nie na gadu.? Zaufać jej.? Sama już nie wiem, bo nie chcę się znowu przejechać.
Pomóżcie. :)
z góry dziękuję za przeczytanie tego wszystkiego i za odpowiedzi. oraz przepraszam za z lekka durny temat. :p

Pozdrawiam :*
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wiesz co po jednej rozmowie to trudno powiedzieć czy będzie z tego przyjaźń, ale może warto spróbować ;)
pogadaj z nią w realu i w ogóle przyjaźń nie jest od razu... to przychodzi z czasem i nie mów jej od razu wszystkiego tylko wiesz stopniowo :)
wtedy przekonasz się jaka ona jest i w ogóle ;)
 

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
rzeczywiście powinnam pogadać z nią w realu.
z inną koleżanką miałam tak, że w realu była spoko i w ogóle a na gadu strasznie mnie irytowała.
i nie wiem czy z tą nie będzie odwrotnie.
chociaż qmplowałam się kiedyś z nią, ale myślę, że się zmieniła.
dziękuję za odpowiedź :)

PS. naprawdę przeczytałaś wszystko.? :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
tak :D od początku do końca :D
no ale musisz ją dobrze poznać zanim nazwiesz ją swoją przyjaciółką ;) nie wszystko od razu ;)
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
czyżby znała postacie występujące w dialogu :D ?.
A może poprostu V&A są na niższym stopniu ewolucyjnym i nie dorosły do słowa 'przyjaźń'.
Jak coś to możesz do Mnie na gadu pisać xD
 

Mamba xD

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
twoja wyobraźnia.
czyżby znała postacie występujące w dialogu :D ?.
A może poprostu V&A są na niższym stopniu ewolucyjnym i nie dorosły do słowa 'przyjaźń'.
Jak coś to możesz do Mnie na gadu pisać xD

tak tak Martusiu znasz osóbki w dialogu xD.
V&A są na niższym stopniu ewolucyjnym, ale ja też jestem na niskim ;p
jak będę miała czas to napiszę :)


a tak do tematu to ostatnio w ogóle z Martyną nie mogę się spotkać, w ogóle nie mamy czasu. a szkoda.
 
Do góry