Może ktoś poradzi?

tysia93

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
no wiec czesc. :)
Zwracam sie przedewszystkim do chłopców :) iż mam do Was pytanie.
Obecnie przezywam straszne chwile. Jutro mi przejdzie,
ale zapytam. Tzn najpierw powiem co i jak:
Podoba mi sie pewnien chłopak powiedziałam o tym koleżance która postanowiła do niego napisac esa.
Jak powiedziała tak sie stało. No i spotkali sie on ją poprosił o chodzenia ona sie zgodziła a ja rycze.
I moje pytanie jest następujące:
Jaka panna lepsza: Zakłamana, ładna, gruba, tapeciara, słabo sie ucząca, straszna pinda, chcąca byc na siłe fajna, nie lubi uprawiac sporu,
Czy: nie za ładna, szczupła, ładna figura, szczera, ucząca sie w miare, z poczuciem humoru, z którą fajnie sie gada, szalona, lubi grac w piłkę i w ogóle sport.

przedewszystkim prosze o szczere odpowiedzi i jakieś uzasadnienie małe.
Z góry dzieki i pozdro.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Czy: nie za ładna, szczupła, ładna figura, szczera, ucząca sie w miare, z poczuciem humoru, z którą fajnie sie gada, szalona, lubi grac w piłkę i w ogóle sport.
to ty?
Jaka panna lepsza: Zakłamana, ładna, gruba, tapeciara, słabo sie ucząca, straszna pinda, chcąca byc na siłe fajna, nie lubi uprawiac sporu,
a to ta koleżanka? xD
wybacz pytam z ciekawości xDD
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Tą drugą znasz na tyle by pisać o niej takie rzeczy? To nie zbyt miłe by tak o niej pisać, zamiast z nią porozmawiać, tylko "wyżywać" się chociażby tu.
I to chyba oczywiste że ludzie wolą te "lepsze" strony jakiejś osoby, ale tamtej podałaś same "gorsze"
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
tysia93 prosi (szczerze):

Może ktoś poradzi?
shmondon jest zawsze skory do dawania rad:
zacznij się w końcu uczyć.. "przede wszystkim" ortografii

potem tysia93 zadaje kluczowe pytanie:
Jaka panna lepsza?
shmondon jest przekonany że ta trzecia:
Nie za ładna, zakłamana, tapeciara, słabo sie ucząca, straszna pinda, chcąca byc na siłe fajna czli tysia93 :D
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Powinno sie kochać sercem a poza tym są gusta i guściki ;) jednemu chłopakowi bezie sie podobała ta drugiemu ta inna :) nie ma reguły :) ile fajnych dziewczyn ma mniej przystojnych chłopaków i na odwód :) nie ma takiego czegoś "która lepsza" serce nie sługa a miłość nie wybiera tak więc hmmm.... to tylko od tego chłopaka zależy kogo tak naprawdę pokocha. A i jest jeszcze takie jedno powiedzonko :D tego kwiata pół świata :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Trzeba było samej esa napisać ! no dobra wszyscy uczymy sie na błędach ale to tak na przyszłość ;P
Przeważnie chłopak wybiera ładną i z figurą ;P gorzej jeśli jego upodobaniem są "mamuśki" tzn.kobiety o baaardzo krągłych atutach ;P
 

tysia93

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Macie racje. Nie kocha sie za wygląd. Nie chodzi mi żeby ktoś mnie teraz kochał.
Ja po prostu pytam.
A to że laska nie lubi biegac za piłką i siedzi po 5h przed lustrem to chyba nie jest zadna zła strona. No a to, że czesto mija sie z prawdą.. nie wiem... lubicie jak ktoś Wam wciska jakieś bajki na swoje usprawiedliwienie??
A z tym uczeniem sie to chcąc nie chcą 4 zagrozenia na semst to chyba nie za dobrze.
Zresztą czemu miałaby,m kłamac przeciez ja tu nikogo nie znam Wy też pewnie mnie nie znacie. jestem tu 2-3 dni. I o.

tylko mnie nie zagryzcie zaraz... ahh.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
to co piszesz to kompletna dziecinada, egoizm.
Naprawdę masz o sobie takie wysokie mniemanie ?
Coś w stylu:
"może nie jestem ładna, ale jestem zaje.ista, wogóle krejzol ze Mnie na maxiorka!."
Czy ty aby nie chciałaś się dowartościować przypisując sobie cechy 'tej lepszej'
Nikogo nie ocenia się po tym jak się uczy, albo czy ktoś lubi dbać o swój wygląd.
To żałosne :D .
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Ile ty masz lat?
Zresztą sama kazałaś się tej koleżance napisać esa. Możesz mieć pretensje tylko do siebie! gdyby była dobrą koleżanką to by się nie zgodziła. Załatwianie spraw przez koleżanki czy kolegów kojarzy mi się z podstawówką [bez urazy]
 

tysia93

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ile ty masz lat?
Zresztą sama kazałaś się tej koleżance napisać esa. Możesz mieć pretensje tylko do siebie! gdyby była dobrą koleżanką to by się nie zgodziła. Załatwianie spraw przez koleżanki czy kolegów kojarzy mi się z podstawówką [bez urazy]

wydaje mi sie ze ty czytasz ze zrozumieniem na poziomie podstawówki. Bo ja napisałam ze powiedziłam jej który mi się podoba a nie kazałam napisac esa. Więc pomyśl (bez urazy) . Pozdro.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Sama tam wyżej napisałaś " No i spotkali sie on ją poprosił o chodzenia ona sie zgodziła a ja rycze." więc chyba nie jesteś w jego typie skoro z nią 'chodzi" ( jak nie lobię takich określeń "poprosił o chodzenie" "chodzą" ;/ każdy człowiek chodzi :p) trzeba sie z tym pogodzić i żyć dalej :)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nikt tutaj nie będzie oceniać Twoich upodobań. Wszyscy jesteśmy różni - lubimy różne rzeczy. I to ubarwia ten szary padół.
 
Do góry