Może jakiś kawał...

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Fikcyjna postać Jasia Fasoli, to też bardziej taki ekscentryk, niż głupek.
Jakie miał ciekawe, niektóre patenty- np. na malowanie ścian.🤣
Nie wiem czy poznałeś jakiegoś profesora? Ja kilku. Żebyś zobaczył, jacy to ekscentrycy, żeby nie powiedzieć dziwacy.;) Przynajmniej duża część z nich.
Mnie Jaś Fasola śmieszy tym bardziej, że mi jednego z moich wujków przypomina, którego zresztą od dziecka bardzo lubię. Tyle, że mój wujek ma rodzinę. Ale te miny, gesty, zniecierpliwienie, odjechane pomysły.😂

Prezydent miał wzloty i upadki. Trudno mi go jednoznacznie ocenić.
Za to podoba mi się ten Mastalerek. Nie zawsze się z nim zgadzam, ale lubię go posłuchać.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Poznalem kilku profesorow medycyny i dawalem im łapówki...............nawet jednemu który czesto był w tv i mowił że lekarz to nie zawód tylko powołanie.......
Kiedy prezydent miał wzloty..... być może jak pisal z ruchadlem leśnym coś tam miał........
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Patent z malowaniem ścian nie działa, oglądało się pogromców mitów na Discovery za dzieciaka :) sprawdzali.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Widzę że na forum jest nowa moda wszyscy logują się jako niewidoczni. Kto to wymyslił?!
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Ja tam jestem widoczny, mam w dupie czy ktoś mnie widzi, czy nie. Tylko tutaj jest kilka osób na krzyż, może dlatego wydaje się, że jest pusto.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Chłop postanowił popodcinać drzewka, ale nie może znaleźć piły. Wkurzony postanawia się wyładować na żonie. Wpada do chałupy i od progu się drze
- Gdzie piła?! No gdzie piła pytam!
Wystraszona żona spuściła głowę i mówi
  • U sąsiada
  • A dlaczego dała sąsiadowi?!
  • Dała, bo piła
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Z tym szefem debilem to w ogóle nie jest śmieszne, czasem się zastanawiam nad rzuceniem pracy i robieniem czegoś, co by człowiekowi przyjemność sprawiało (ot. Jazda koleją, albo samochodem), ale do kolei tak z marszu nie biorą, a kierowcom ciulowo płacą i przy zmianie roboty człowiek będzie mniej zarabiał, a przy pozostaniu w tym samym gównie... Jest w gównie.

Mam na telefonie szereg memów, ale każdy ma za duży rozmiar i nie chce mi się ich specjalnie zmniejszać, by coś weszło na to przedpotopowe forum



Kawał...

Suchy.

Dlaczego Amerykanie są słabi w szachy?


... Bo stracili dwie wieże :)
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 317
Punkty reakcji
199
Mnie akurat śmieszy.
Przypomina mi gościa który biegał w masce przeciwgazowej w filmie Cyrulik Syberyjski
któremu przełożonemu też o pewnej śmierci nie doniesiono.
Przypomina też pewnego zastępcę komendanta powiatowego Policji
który chciał z kamienia ślad zapachowy zabezpieczać.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
U mnie też będą suchary. Najpierw wojskowe(pewnie znacie) i jeden amerykański z czasów Obamy.

  • Co ma żołnierz w łóżku?
  • Żołnierz ma w łóżku spać!

  • Co ma żołnierz w spodniach
  • Żołnierz ma w spodniach chodzić!

  • Kiedy żołnierzowi wolno iść na spacer z bronią?
  • Kiedy Bronia ma skończone 18 lat!

(Wykrzykniki^, bo ta instytucja mi się z darciem japy kojarzy)

  • Ile jaj ma Obama?
  • Oba ma.

I jeszcze anegdota
Zatytułuję ją- Grunt to charakter

Barbara Bouchet- jedna z muz Tarantino, jego fascynacja jeszcze z dzieciństwa, na przełomie lat 60/70 wyjechała do Włoch, gdzie kontynuowała karierę.
Tamtejszy dziennikarz wypytuje ją o nagie sceny i zdjęcia.
Aktorka odpowiada
  • Jestem Niemką z pochodzenia. Dla Niemców nagość jest tak naturalna jak sałatka ziemniaczana.
  • Ale jak reagują na to pani synowie?- drąży dziennikarz.
Aktorka na to
- Pewnego dnia mój syn wrócił smutny ze szkoły. Powiedział, że koledzy niewybrednie komentują moje zdjęcia i się z niego śmieją. Poradziłam mu, żeby następnym razem zadał im pytanie- a jak wasze matki wyszłyby na takich zdjęciach?
...Nigdy więcej mu nie dokuczali i nie zająknęli słowem na mój temat.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Słabe, nudne^
A najlepszy dowcip, że ludzie wierzą, że teraz nie będą podsłuchiwani i śledzeni...
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Ja mam dowcip, bardzo krótki i życiowy, niestety nie jest śmieszny:

Mam taniego, dobrego i uczciwego mechanika.


Ps. Przestańcie z tą polityką. Ludzie ciągle gadający o polityce to nudziarze, ale opowiadanie politycznych "dowcipów" o bieżących wydarzeniach to już inny poziom nudziarstwa :)
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Zwłaszcza w kółko na jeden temat. Oklepany już do bólu.
Ja zawsze myślałam, że ten Kibic to zawoalowany działacz PiS. A tu proszę, władza się zmieniła i w kółko się tej nowej przypochlebia.
Mi tam zawsze imponowała postawa Rhetta Butlera. Ten to miał charakter. Najpierw twierdził, że wojna jest głupotą, by dołączyć, gdy sprawa stała się beznadziejna.
Tak mi do dziś zostało, że wolę buntowników, niż pływaków głównego nurtu. Jakoś razi mnie oportunizm i grzanie się przy aktualnie najmocniejszym. Szczególnie, gdy przybiera to postać owczego spędu, gdzie brak przeciwwagi.

A tu jeszcze dowcip polityczny, żeby przynudzić do końca🤣
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Lubię czarny humor. Postaram się przełożyć na tekst obrazek, który ostatnio zobaczyłem:

Lekcja we Francuskiej podstawówce, nauczycielka zadaje uczniom pytanie:
-co było najpopularniejszym towarem w XIX wieku?
Na co rękę podnosi Jaś, Jean z Francuska, czarnoskóry chłopiec
-bardzo dobrze, Jean!
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Żona wścieka się na męża
- Ale z ciebie to pierdoła! Ani załatwić sprawy w urzędzie, ani pomóc w domu! Wszystko na mojej głowie! Nawet zakupów nie umiesz porządnie zrobić! Z ciebie to normalnie taka pierdoła, że gdyby ogłosili konkurs na największą pierdołę, zająłbyś drugie miejsce!
Zrezygnowany mąż na to
  • A dlaczego nie pierwsze?
  • Bo taka pierdoła z ciebie jest!
 
Do góry