Mów prawdę (zabawne)

Q

quid pro quo

Guest
nie znam Cię na tyle, aby to ocenić, ale ani styl ubierania się, ani zamiłowanie do słodyczy nie są dla mnie przesłankami ku temu, aby uznać, że ktoś jest dziecinny. dla mnie w tej kwestii ważne są inne kategorie.

jakie jest Twoje zdanie nt. Twojej rzekomej dziecinności?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
dla mnie stare dzieje, przeszkadza mi to, że dla innych niekoniecznie
utrudnia mi to trochę życie

[awansowałeś w irytowaniu do 9 ;P]

kawa. pijesz ?
 
Q

quid pro quo

Guest
nie piję kawy nałogowo. raz na ruski rok oczywiście wypiję.

czy obawiasz się, że mogłem dotrzeć do informacji, do których nie chciałabyś, abym dotarł?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
niezły jesteś ! w sumie to się obawiam i dobrze o tym wiesz. albo to raczej jest strach przed tym ile właściwie o mnie wiesz. chociaż w sumie bez przesady, żeby się bać. to coś innego czego nie potrafię określić. poza tym, nie wiem czy jest coś takiego, czego naprawdę musiałabym się obawiać. tzn, że to wiesz. może tak: obawiałabym się, gdybym wiedziała że znasz mnie nie tylko z forumowiska ale w jakiś sposób w realnym świecie również. to, że ktośtam z drugiego końca kraju wie o mnie cośtam raczej mnie nie przestrasza

no, znów piszę za dużo
wygrałeś ;P i tak dużo o mnie wiesz

Ty czegoś teraz słuchasz ? :) [czego]
 
Q

quid pro quo

Guest
Ścieżki dźwiękowej z Need For Speed 2 - Jeff Dyck & Saki Kaskas

masz jeszcze otworzone inne stronki w przeglądarce?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
nie...

spodziewałam się jakiegoś komentarza do mojego długiego wywodu
coś w stylu 'a widzisz, mówiłem że dajesz się łatwo poznać' ;P

czy poprzednie konta po prostu porzuciłeś czy zostały zbanowane ?
 
Q

quid pro quo

Guest
pierwsze zgłosiłem do usunięcia, drugie miało dostać bana (wystarczy przeczytać ostatnie posty na Wzorowym forumowiczu.), ale widocznie moderatorzy byli zajęci czymś innym

dlaczego koniecznie chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć, skoro wiesz, że i tak opuszczę niedługo forum, więc nie będziesz już w tak niekomfortowej sytuacji jak dzisiaj (i wczoraj w sumie :p)?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
dziwisz się, że chcę ? naprawdę mnie zastanawia to, że pamiętasz takie pierdoły z mojego życia
ja tam aż tak bardzo nie pamiętam tego co ludzie do mnie tutaj piszą
a co dopiero ktoś z kim właściwie nie rozmawiałam, tylko go widziałam w temacie
wiem, że jestem przegrana ale chciałabym załagodzić jakoś moją klęskę ;P

twierdziłeś, że się dowiem za jakiś czas o tym, po co tyle tych kont i co to za etapy
szykujesz jakąś długą pożegnalną wypowiedź gdzie wszystkim wyjaśnisz dla kogo pracujesz i gdzie wykorzystasz zebrane tu informacje czy po prostu nie masz zamiaru się tak naprawdę tłumaczyć ? xD
 
Q

quid pro quo

Guest
nie pamiętam. po prostu w krótkim czasie zapamiętuje informacje, więc prześledzenie kilku tematów pozwala mi na zdobycie szczątków informacji, które potrafię umiejętnie w danym momencie użyć.

pożegnanie będzie na tyle długie, na ile to jest jedynie konieczne, ale ma być oczywiście pełne konkretów.

jakie masz ostatnie trzy cyfry nr gg lub tel?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
chyba go nie będę nawet czytać... tak będzie lepiej :p

gadu nie jest tajemnicą jak mi się wydaje, jest w profilu podane odkąd pamiętam

Twój awatar. Z jakiegoś konkretnego powodu taki a nie inny ? Ulubiona bajka czy coś w tym stylu
 
Q

quid pro quo

Guest
Tak, Król Lew jest moją ulubioną bajką z dzieciństwa.
Skaza jest moją ulubioną postacią. Dlaczego? Dlatego, że mimo przeciwności losu, czyli faktu, że Mufasa (jego brat) był królem a nie on, postanowił walczyć o to, aby przejąć władzę. Co zresztą mu się udało. Mufasa popełnił błąd lekceważąc Skazę i to drogo go kosztowało.
Należę do mniejszości, ponieważ kiedy umierał Mufasa, nie płakałem jak większość moich równieśników.
Skaza był bardzo inteligentny, wiedział, jak podejść Simbę, aby ten nie posłuchał ojca (Mufasa nie był w stanie upilnować syna), znał łacinę (stąd mój obecny nick, to Skaza wypowiada te słowa). Zginął, ale był na tyle odważny, aby podjąć to ryzyko. Wiedział, że może coś nie pójść po jego myśli i Mufasa przeżyje.
Ponadto w pewnym sensie Skaza jest bardzo podobny do mnie. mam na myśli Skazę z Króla Lwa, ponieważ dorabianie ideologii w kolejnych częściach, które zresztą nie powinny nigdy powstać, jest żałosne...

Jaki jest Twój ulubiony filmy albo filmy?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
w sumie nie bardzo pamiętam Króla Lwa, ale wydawało mi się, że Skaza uważany był za czarny charakter, prawda ? uprzedzam, naprawdę nie pamiętam bajki więc w razie czego nie bulwersuj się :)

ciężko o ulubiony. nie przywiązuję się do filmów raczej, z resztą rzadko oglądam
dlatego mogę powiedzieć tylko tyle że Incepcja mi się naprawdę bardzo spodobała

najlepszy wiek. jaki wiek najlepiej wspominasz ?
 
Q

quid pro quo

Guest
Skaza zabił brata, więc nie trudno dziwić się temu, że był uznawany za czarny charakter, ale czy sprawiedliwe było to, aby (jak to było w monarchiach, a Król Lew jest oparty na dziełach Szekspira) najstarszy syn dziedziczył tron? Skaza był nieporównywalnie inteligentniejszy. Niestety, musiał przyjąć hieny; kto wie, jak rządziłby, gdyby miał taką sytuację jak Mufasa. Tak czy owak historia zna różne przypadki walki o tron. Z dzisiejszego punktu widzenia jest to złe, ale dawniej było to coś normalnego.

5 lat

czytałaś statut swojej uczelni? :D
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
no weź, 5 lat ? pamiętasz taki wiek ?

zapytałabym dlaczego ale pewnie nie odpowiesz :p

czytałam albo statut albo regulamin xD a raczej przeleciałam wzrokiem w nadziei, że znajdę coś co mnie uspokoi, odpowie na pytania jakie mam, zmniejszy strach przed tym wszystkim

a czemu pytasz akurat o to ? :D chodzi mi o to czy Ty sam czytałeś czy ja sprawiam wrażenie osoby czytającej statuty ? xD- moje pytanie
 
Q

quid pro quo

Guest
pytam, bo mało kto to czyta, mimo że to podstawa :D

dlaczego uważasz, że na tamto pytanie nie udzieliłbym odpowiedzi?
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
nie wiem. stwierdziłam że to może być zbyt osobiste chociaż równie dobrze mogłeś nie pisać poważnie. bo w sumie to dziwne że akurat taki wiek podałeś. zwykle ludzie odpowiadaliby chyba 18, 19

co masz na tapecie swojego pulpitu ?
 
Q

quid pro quo

Guest
dwa drzewa podzielone na połowy, a każda z połówek symbolizuje każdą z pór roku

masz prawo jazdy?
 
Do góry