Move on.

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Niełatwo będzie zapomnieć. Nawet, jeśli czas wypełnisz po brzegi, to w jakichś przerwach, dziurach, gdzieś tam sobie o niej przypominać będziesz. Najzwyczajniej w świecie trzeba zrozumieć i oswoić się z tą myślą, że te "przytulanki" minęły, po pewnym czasie będą nowe ;)

Ja uciekałam w wir imprez, spotkań towarzyskich, sporo czasu minąć musi, by móc przejść później obok TEJ osoby, miło się uśmiechnąć i zdać sobie sprawę, że już serce nie wali na jej widok, jak niegdyś.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
lukeero napisał:
Rowerem też nie jeżdzisz?
Nie ogólnie rzecz biorąc dosyć leniwa ze mnie bestia, ale mam w planach to zmienić. Zacznę jak tylko ogarnę juwenalia i sesję.


girll115 napisał:
sporo czasu minąć musi, by móc przejść później obok TEJ osoby, miło się uśmiechnąć i zdać sobie sprawę, że już serce nie wali na jej widok, jak niegdyś.
u mnie raczej sporo czasu musi minąć żebym gdzieś tam w środku się nie łamał - w innych rzeczach umiem ładnie zagrać chyba

najgorsze w tym wszystkim jest to, że ciężko się planuje przyszłość tak w zupełnie nowej/innej sytuacji
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Czytanie ze zrozumieniem. ;) napisałam, że SPORO CZASU MUSI MINĄĆ. :)
Raczej każdy w swoim życiu przechodzi ten okres, oczywiście każdy na swój sposób.
 
Do góry