Motto

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Witam, każdego dnia rano mówię sobie ŻYCIE JEST PIĘKNE!
Ostatnio polubiłam tę myśl: ŻYCIE TO BAL, TY JESTES NA LIŚCIE GOŚCI- WEJDŹ I BAW SIE DOBRZE!
 

NataliaSałuk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Bierutów
"koko dżambo i do przodu" :D
"raz sie żyje, potem się tylko straszy"
"żyj tak, aby po twojej śmierci twoim znajomym zrobiło się nudno"
 
M

Maria-Livia

Guest
Staraj się być Przyjacielem dla siebie, i innych - //to moje wymyślone teraz epitafum , albo motto ( jak ktoś woli ) // :lagodny: :)

NAWET MADREMU POTRZEBNY JEST PRZYJACIEL, i NAWET SILNEMU OPARCIE 1Am1U-13Q-1 - którzy nawet ze mna nie rozmawiali.jpg
 
B

Blancos

Guest
@Maria-Livia - ostrzeżenie -> pisanie posta pod postem (złamanie punktu 7 regulaminu działu pomimo wcześniejszej prośby skierowanej do użytkowniczki o zapoznanie się z treścią wspomnianego regulaminu i jego przestrzeganie). Dodatkowo ostatni raz proszę o nienadużywanie spacji w wypowiedzi (w szczególności o niepisanie jej przed znakami interpunkcyjnymi oraz wstawianie dużej liczby spacji między wyrazami), następnym razem zostanie to potraktowane jako złamanie punktu 1 regulaminu działu i ukarane ostrzeżeniem.
 
B

Blancos

Guest
* * dotyku sczęścia życzę Ci . .

@Maria-Livia - ostatni raz proszę, żeby nie było, że się na Ciebie uwziąłem, NIE STAWIAJ SPACJI PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI, BO TO ZWYKŁY BŁĄD! Powinienem teraz dać ostrzeżenie, ale ten raz jeszcze Ci daruję.
 

VincentB

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Mogę przedstawić dwie głupiutkie frazy, które albo mi się przyśniły, albo znalazłem je w jakiś piosenkach
Niegdyś żyłem - Love, passion and agression, a teraz tylko dwoma słowami - Undying love.
 
Do góry