Motorola V3 + Kabel = Nie Działa :/

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Witam mam problem? Mam motorole v3 i kabelek , podłączyłam ją , niby sterowniki się zainstalowały, ale pisze że Urządzenie nie działa. Jeśli ktoś z was ma taki tel może mi powiedzieć jak łączy go z kompem?
Znacie jakieś strony ze sterownikami i programami (najlepiej po polsku :p). Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam!
 

pysia126

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam mam problem? Mam motorole v3 i kabelek , podłączyłam ją , niby sterowniki się zainstalowały, ale pisze że Urządzenie nie działa. Jeśli ktoś z was ma taki tel może mi powiedzieć jak łączy go z kompem?
Znacie jakieś strony ze sterownikami i programami (najlepiej po polsku :p). Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam!
Cześć serdecznie zapraszam na tą stronke :http://matrax.net/klub/index.php
Miłej zabawy
POZDRO
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Na tej stronce nic nie ma na temat kabla i tel że nie działa i nie ma programów.
Czy w tej motoroli jest dyktafon i czy ma mp3? (nie mylić z v3i) to jest v3 RAZR.

Pomóżcie...
 

SALI

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bieszczady
Ja mialem v3 razer B) i wszystko mi dzialalo bez problemu moze masz uszkodzony kabel.
Ona ma mp3 dzwonki true tone ale dyktafonu chyba nie ma, teraz mam v3i i jest tam dyktafon ogolnie wiecej mozliwosci.
A wracajac do tematu to zalatw sobie nowy kabel, a moze nie masz programu przez ktory sie przesyla dane bo bez niego nie zrobisz nic ja mam Motorola Phone Tools fajny programik.
Pozdro
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Witam mam problem? Mam motorole v3 i kabelek , podłączyłam ją , niby sterowniki się zainstalowały, ale pisze że Urządzenie nie działa. Jeśli ktoś z was ma taki tel może mi powiedzieć jak łączy go z kompem?
Znacie jakieś strony ze sterownikami i programami (najlepiej po polsku ). Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam!

Kabel do telefonu jest pod USB ?
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Tak pod USB i działa bez problemu. Po połączeniu z kompem wyskakuje ramka "Znaleziono nowy sprzęt Motorola v3r" ale co z tego jak nie mam ani sterowników ani programu, znacie jakiś???
 

Spaider

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Witam :)

Najpierw zainstaluj program o nazwie PST i jak wykryje Ci nowy sprzęt to podaj ścieżkę do tego programu. Jak się wszystko zainstaluje to polecam używać programu P2K :)

Enjoy !
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Tylko teraz pytanko, jakiś program do wrzucania gier ktoś zna? :/

I czy możliwe jest przerobienie zwykłego video tak żeby działało w tel? (motorola v3)
Tam jest format 3gp. Jest to możliwe?

I kolejne pyt:
Da się usunąć dzwonki i obrazki ''zamknięte na kluczyk'' czyli te
które są od nowości w tel tak aby nic się nie zepsuło???

Z góry dzięki za odp.
 

sindi-_-

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
cityy XD
mam ten sam problem ;'// kompletnie, nie mogę nic zrobić, bo wyskakuje mi, że albo telefon jest nie podłączony [mimo że mam wszystko po podłączane] albo że z USB coś jest nie ten ... masakra. niby byłam w serwisie, ale oni zainstalowali to na swoim kompie i im chodziło więc nie dawała. u mnie w domu instalowałam to na dwóch komputerach i na laptopie i nic ... jeśli ktoś ma jakąś radę to poomoocy ^^
 
Do góry