Mothir

Status
Zamknięty.

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Ok to tak, wielka kraina- mothir, jest zamieszkiwana przez wiele ras, jednak wszystkie przeciw jednej- przeciw drową. Wielka wojna,krew i łzy no poprostu okropieństwo!
Fabuła:
Dzień zapowiadał się niespecjalnie. Wstałam dość wcześnie uznając że wszystko potoczy się normalnie. Wyszłam z pokoju i szłam schodami w dół. W końcu znalazłam się w salonie gdzie nikogo nie było. Zdziwiło mnie to, bo zawsze w salonie ktoś jest. Choćby moja starsza siostra lub babcia. Z kuchni szybko usłyszałam szlochanie i płakanie kobiety. Na początku się przestraszyłam więc uznałam że zabiore miecz. Szybko sięgnełam po sztylet leżący na stole i co mnie zdziwiło- był okrwawiony. Szybko weszłam do kuchni z nożem przy pasie i zauważyłam rozlaną krew, a na sierodku kuchni ciało mojej Babci. Siedziała przy nim moja siostra- Nella, płacząca strasznie.

Miejsca akcji:
Dom Ashi.-Ashia,Nella i Grend.
Las.- Ashia,Nella, Marius i stado drowów
Góry- Ashia,Nella, Marius i wiele niebezpieczeństw xD
Zamek mroku- Ashia,Marius i wiele drowów oraz wielka armia różnych ras

Ogólnie w sesji chodzi o to że wpierw- do domu wparuje Grend- oficer drowów i spróbuje nas zabić lecz mu się nie uda. Potem pójdziemy do lasu gdzie tam spotkamy Mariusa- krasnoluda który jest moim przyjacielem bo jestem człowiekiem tak jak i Nella i tam zaatakuje nas stado drowów lecz uda nam się je zabić. Potem dotrzemy do gór gdzie tam spotka nas wiele niebezpieczeństw, np. zaatakują nas drowy i przez to duch Grenda, by się zemścić zabije Mariusa. W zamku mroku który znajduje się za górami będzie wojna. Przed tem jednak spotkamy armie wojowników która pomoże nam zwalczyć drowy. Potem drowy ustalą z nami pokój i żyli długo i szczęśliwie. KTo chce być kim piszecie i odpowiadacie potem.
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
A w sesji rpg nie chodzi o to,zeby gracze nie wiedzieli co ich czeka i mogli sie wczuc w swoje role tak,jakby fakycznie prowadzili 'tamto' zycie? :>
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Wiem, na począku nie wiedziałam o co w tym chodzi, ale zapraszam do mojej sesji najnowszej- Alages- świat tysięcu ras.
 
Status
Zamknięty.
Do góry