Morze Czy Góry ?

AburNox

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Sieradz
Ja jestem zwolennikiem aktywnego wypoczynku a pozatym bardziej mi sie podobaja gory ( chcoiazby dlatego, ze jest tam duzo ciekawych obiektow do fotografowania, co nie znaczy, ze nad morzem ich nie ma) pozatym niektore schroniska gorskie maja taki super klimat ze chcialoby sie tam siedziec i siedziec jak chociazby to w dolinie starej roztoki w Tatrach
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hmm w górach już byłam i bardzo mi się podobało :)
Nad morzem tez byłam, ale zdecydowanie góry :)
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Stanowczo góry! Nie można całe wakacje siedzieć na plaży (mieszkam nad jeziorkiem :p ). Wędrówka w deszczu lub marsz do 22...to jest to , co Niebieski lubi najbardziej :D Wstajemy o 7 rano, wracamy po 20... i to jest to. To jest mój sposób na udane wakacje. Tylko,żeby jeszcze była tam ze mną "Moja dziewczyna!

I to wszystko, nic więcej nie trzeba
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Góry ....mają swój klimat, idziesz szlakiem podrawiają cię nienzajomi którzy juz po chwili stają się tymi znajomymi , nadodatek każda góra ma swoją historie i ciekawą przeszłość lub wiążąca sie z nią legende.... nielubie tlumów na plażachi tych upałów...no i niezachwyca mnie leżenie plackiem na piachu :p
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja bardziej lubie morze :p
pewnie dlatego że w wakacje wolałabym troche poleniuchować na plażyyy :D
a tak jak jakieś wycieczki np.klasowe to góry :)
 

Catopsilla

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Morze działa mi na nerwy,jego szum bynajmniej mnie nie uspokaja,poza tym całe stada rozwydrzonych wczasowiczów,drących ryja od rana do wieczora :phi:
Góry są zbyt męczące,już samo spoglądanie na nie z dołu powoduje ogólne osłabienie mojego organizmu,nie ma więc mowy o żadnym wspinaniu :D
No chyba,że są to Bieszczady...Cisza,spokój,umiarkowane ceny,niewysokie połoniny-człowiek sie nie zmęczy,nie spoci :) Gorąco polecam!
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Góry!!!!!!!!! Nad morzem mi nudno. Góry maja piekne widoki i mozna porzadnie pospacerowac :)
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie wybieram góry :D lubię długie wędrówki po górach i obcowac z naturą :D :D
 

kasia86

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2006
Posty
268
Punkty reakcji
0
Kocham morze!
Tak mi smutno jak sobie pomysle jak dawno nad nim nie bylam :(:(:(

moze w nastepne wakacje, tak juz tego potrzebuje, zeby naladowac swoj akumulatorek

chlip...
 
Do góry