Moro

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
Mam tylko jedną pare spodni moro :D Nie chodze w nich często bo nie zabardzo je lubie :p ale uwielbiam spodnie moro albo kurtki szaro niebiesko białe :p
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
Powiem tak wg mnie na dziewczynie moro zbyt fajnie nie wygląda, ale nie powiem niektóre spodnie naprawde bardzo ładnie leżą, ale ogólnie myslę że moro jest dla facetów. :)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
buty to takie ogolne okreslenie;) ja poluje na trampki moro... z czarna guma;) ale jakies na obcasie, jeszcze z tym czubem takim moro to przegiecie...
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
nie mam jeszcze żadnego ciuchu w kolorze moro, ale podobają mi się i mam w planach zakup jakiegoś ciuchu :). z podobnych kolorów uwielbiam ubrania w kolorze khaki! bardzo mi się podobają :D
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
nie, nie i nie.
chyba nie mam żadnego ciuchu.
yh, nie do twarzy mi. -.-
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja uwielbiam moro! i zamierzam sobie własnie spodenki zakupić, tylko nie wiem, gdzie hm...
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mojak kol. kiedyś ciągle się w ten kolor ubierała
Osobiście nie przepadam
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Moro to wzór a nie kolor, z wojskowych kolorów to khaki uventualnie piaskowy ;) W moro lubię chodzić, ale do granicy smaku, bo teraz od cholery ciuszków dla różowych lasek jest właśnie w moro i jest to dla mnie głupie. Jeszcze parę lat temu nie było tyle ciuchów w moro, teraz to jakaś wielka moda.
Ja moro lubię najbardziej na facetach. Nie ma to jak bojówki woodland i tyle :D
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
A czy lubicie buty moro ?? :eek: /ochyda/
a jakie to? :>

mam wysokie trampki w "moro", 2 pary bojówek, koszulki khaki i dobrze siew tym czuje :>
ze znalezieniem spodni nigdy nie miałam problemów bo zazwyczaj kupowałam je w sklepach z mundurami, lecz jesli chodzi o bardziej kobiecy któj to wystarczy zajrzeć do centrum handlowego i raczej nie ma problemów ze znalezieniem :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam buty moro z Dc i sa świtne , z tym wyjatkiem ze już tak nie wygladaja bo w nich chodze caly zcas :p:p I te pranie ich i chodzenie zniszczyło je :]
Ale można zawsze kupic takie same sa w Croopie :]
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moro? Ok, spoko :) Tylko jak widzę laski ubrane od góry do dołu w "ciapki" jeszcze na dodatek pomieszane z różowym to szlak mnie bierze :/
 
Do góry