Monitoring

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Witam,

Kilka dni temu postanowiłem zabezpieczyć swój dom przed włamaniami systemem monitoringu. W kwestii jestem laikiem, stąd prośba do Was: Czy znacie dobry sklep/firmę, gdzie miałbym możliwość dobrania sprzętu do potrzeb oraz możliwości finansowych?
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
słyszałeś o sklepie http://sklep.delta.poznan.pl/ ?Jest jednym z lepszych w swoim rodzaju. Mają na wyposażeniu kamery telewizji przemysłowej wraz z całym wyposażeniem do monitoringu, światłowody, anteny, osprzęt antenowy, WLAN, oprogramowanie do archiwizacji obrazu oraz inne elektroniczne akcesoria. Dodatkowo obsługa jest bardzo kompetentna, także odpowiedzą na Twoje każde pytanie
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Nie slyszalem wczesniej, natomiast skontaktowalem sie z obsluga i mile zaskoczyli mnie profesjonalizmem i sporym wsparciem przy doborze sprzetu. Dzieki ;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
też mam trochę doświadczenia ze sklepem sklep.delta.poznan.pl, kupiłam tam wzmacniacz akutyczny, genialna obsługa..bardzo kompetenta, można zapytać ich o wszystko
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Hmm wydaje mi się, że w tym sklepie www.MikroSklep.com.pl był taki sprzęt, ale nie widzę teraz. Warto spytać mailowo czy telefonicznie, bo często nie mają wstawionych na sklep a towar mają :)
 
H

Haan

Guest
Moi rodzice przy zakupie alarmu do nowego sklepu korzystali właśnie z Delty Poznań. Są naprawdę godni polecenia, mają kompletny sprzęt monitoringowy i alarmowy. A jeśli kompletnie się na tej tematyce nie znasz jak twierdzisz to nie krępuj się i zadzwoń do nich - są bardzo uprzejmi i profesjonalni, wskażą Ci drogę;)
 

rolandspiewajacy

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście, firma jest bardzo solidna. Moja znajoma zakładała monitoring w sklepie i również korzystała z usług Delty. Była bardzo zadowolona, wytłumaczyli wszytko i doradzili rozwiązania, z których jest zupełnie zadowolona.
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
No tak :) Delta słynie z najlepszego sprzętu w Polsce, największego wyboru i najniższych cen ;) Wyposażałem u nich praktycznie cały dom w osprzęt od anteny satelitarnej, poprzez alarm, do okablowania. Bardzo miła i kompetentna obsługa
 

elenka87

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
W ogóle chyba sklepy internetowe,szczególnie te sprawdzone są dobre. Po pierwsze mają często szerszy wybór niż normalne sklepy oraz dużo atrakcyjniejsze ceny. Poza tym pracownicy takich sklepów służą pomocą w każdej chwili. Moja znajoma była całkowicie zielona w tej kwestii, a po kilku rozmowach z fachowcami wiedziała jaki system alarmowy będzie dla niej najlepszy.
 

dukki

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
zakładałem w wakacje monitoring u siebie w zakładzie i jestem zadowolony, że to zrobiłem. czuję się z tym o wiele bardziej bezpiecznie. cały system jest bardzo łatwy w użytku i obsłudze. mam nadzieję, że w dzisiejszych czasach jest to dobry straszak na włamywaczy!
 

szapobar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
107
Punkty reakcji
1
oj jest, jest :) Dzielnicowy pytał nas co się stało, że u nas w okolicy odsetek włamań do domów, samochodów i rozbojów spadł praktycznie do zera :) Okazało się, że większość rodzin zamontowała u siebie monitoring, zawiesiliśmy tabliczki z informacją, że domy są obserwowane 24h/d i najwidoczniej złodzieje zrezygnowali :)
 
A

ann han

Guest
Zgadzam się z opinią mojej przedmówczyni, że jeśli chodzi o monitoring to delta opti jest niezastąpiona, często można się spotkać z opinią, że w kwestii monitoringu nie ma innej lepszej firmy polecam każdemu www.delta.poznan.pl, nie tylko ze względu na szeroki wybór produktów, ale ze względu na indywidualne podejście do klienta.
 
Y

Yee

Guest
polecam każdemu www.delta.poznan.pl, nie tylko ze względu na szeroki wybór produktów, ale ze względu na indywidualne podejście do klienta.

A indywidualne podejście do klienta to podstawa. Bez niej nawet najwyższej klasy monitoring będzie nieskuteczny, bowiem nie zostanie odpowiednio dopasowany do zastanych warunków, w których kamery będą miały funkcjonować.
 
G

Gabina

Guest
Dużo słyszałam na temat sklep.delta.poznan.pl i w większości były to bardzo pozytywne opinie. Dużo osób polecało mi ten sklep ze względu na profesjonalna i fachową obsługę. Jedna z moich znajomych zamówiła sobie u nich system alarmowy i kamery do swojego małego sklepu spożywczego - podobno ilość kradzieży od czasu zamontowania kamer znacznie spadła. Też myślę o czymś takim.
 
Do góry