Monitor panoramiczny

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Przewaliłam google, poszukałam na forum, ale nie znalazłam nic co by mi mówiło jasno i zrozumiale, więc prosze jak dla debila ^^.
Mam nowy komputer. Do tego monitor panoramiczny LG L194WS 19". System XP z service pack2. Jednak w ustawieniach nie ma rozdzielczości odpowiedniej dla panoramy.
Karta graficzna GF 7600GS.

Jak napisałam za mało to mówić ^^ Ja się nie znam ;P


I jeszcze jedno. Przy przewijaniu ekranu obraz 'skacze'. I jest tak tylko przy przeglądaniu stron internetowych. Da się to jakoś unormalizować? ;D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
najprościej w Właściwościach ekranu >> Opcje >> Zaawansowane i jak zobaczysz tam nazwę karty graficznej to masz zainstalowane. Jak byś mogła to proszę o screena. ;P
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Eee. O to chodzi? jak nie to pisz dokładnie jak tam dojsć. Bo tak torchę po omacku szukałam ;P

beztytuunn4.jpg
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Brakuje sterowników. Zainstaluj je ze strony producenta lub guru3d.com
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Jeszcze jedno.
http://www.nvidia.pl/page/drivers.html
Tutaj... wybieram karty graficzne, a później co? Bo przewalając google znalazłam coś o tym, ze 'geforce 7 series' jest do laptopów.
btw. instalacja to taka najnormalniejsza w świecie instalacja jak jakiś zwykły program, czy coś bardziej skomplikowanego?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Dobra. Mam. Stąd http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/11777.html
Rozdzielczość maaaała. XD A obraz już nie skacze.
Jeszcze jedno. Zanim zainstalowałam sterowniki dzisiaj chyba ze 3 razy wyskoczyl mi niebieski ekran. Zaraz po zainstalowaniu sterowników zresetował się sam raz. Teraz już wszystko będzie ok?
 
Do góry