Monitor do gier

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Poszukuję dobrego monitora, przejrzałem oferty kilku marek ale ciężko mi się na coś zdecydować, może podpowiecie na co Wy zwracacie uwagę przy tego typu monitorach do rozrywki ?
 

Hurt24h

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim musi być to monitor LCD z technologią full HD-super sprawa w grach oraz podczas oglądania filmów. Minimum 20 cali,wtedy daje efekt. A jaki budżet posiadasz? wtedy łatwiej będzie doradzić.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
LCD a najlepiej LCD LED. Dobrze by było gdyby był fullHD, ale nie musi (w końcu monitor będzie miał pewnie jakieś 22 cale więc nie zauważysz różnicy między HD Ready a FullHD). Dwa to czas reakcji - najmniej 5ms, trzy to kontrast i kąt widzenia. Nie będę się wdawał w szczegóły bo dużo by pisać. Poczytaj sobie tutaj . A co do marki monitora to samsung lub lg chyba najlepsze.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No to też można kupić monitor w tunerem tv i też będzie 2w1 :) Ja teraz pracuję na samsungu i jestem zadowolony, zresztą tv też mam tej marki. Poza tym jeszcze LG i ewentualnie BenQ - jeśli zależy Ci na niskiej cenie. Tak bardziej precyzyjnie, to mógłbyś zobaczyć ten monitor - do gier i oglądania filmów będzie okej.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli chcesz mieć naprawdę dobry monitor, to ten jest idealny do gier: http://magicznaplaneta.pl/dzial/komputery/kategoria/?id=206&prod=119445 Ma świetną specyfikację, a do tego Samsung, jak wiadomo, jest bardzo dobrą marką, także byle czego na rynek nie wypuszcza ;)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Co do marek benek jakoś hymm... nie jestem do końca przekonany, a jakie modele LG możecie mi polecić ?
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ja mogę ci z czystym sumieniem polecic monitory iiyama. Stosunek jakości (zarówno wykonania jak i wyświetlanego obrazu) do ceny bije na głowe prawie wszytskie te znane marki.
Ja osobiście mam model ProLite E2407HDS za 990 zl ,z tym ,że to 24'' mniejsze są tańsze.
 
Do góry