moje zdjęcie

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Photoshop, wspaniała sprawa! Różyczka, chmmmmm, jeżeli jest to robione przez osobę, która dopiero zaczyna prace z tym programem, to na pewno jest to zrobione ok :eek:k: (wyrazistość obrazu jego kolorystyka należy wyłącznie do niej samej, co na pewno podpowiada jej własna wyobraźnia i być może oczekiwania) Z własnego doświadczenia powiem Ci Kopciuszku, że jeżeli naprawdę chcesz pracować w tym programie ( a na pewno warto) to jednak musisz trochę posiedzieć i pobawić się nim. NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁA ;) .
 

Karmi

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
A mi się podoba, jest ok ;) Ja też zaczyna prace w PS (choc rok juz go mam :p) ;)
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
ja doceniam słowa krytyki bo po to tu ją wkleiłam ;) ale miło było poczytać jak to mnie niektórzy bronią :*

ja sie cały czas uczę ( w każdym razie mam chęci) i może kiedyś wkleję coś lepszego. Póki co robie fotki, bez obróbki i to mi chyba lepiej wychodzi :p
 

Saulina

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Trochę dziwna praca ale doceniam, każdy ma swoją wyobraźnie, jak na początek praca jest dobra :), ja też przerabiałam Photoshopa na potrzeby szkolne i niezła frajda jest przy tym :) a tak przy okazji wrzucę zdjęcie, które kiedyś przerabiałam w owym programie, jedno z pierwszych także efekt nie jest super, niewiele się przy nim napracowałam :)

Tak wyglądało zdjęcie przed:


A tak po:
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Abstrakcja :p co chcecie... jak pierwsza praca photoshopem to naprawdę spoko... ja ci radzę naukę zacząc od tutoriali na fajne efekty w internecie

poznasz wiele filtrów i pomysłów na ich wykorzystanie
 
Do góry