moje zdjecia

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
oto zdjecia mojego autorstwa, 4 pierwsze to (nie)zwykłe zdjecia :p, 3 kolejne to cos bardziej pomysłowego, 2 kolejne - jak widac - kotek ;) ostatnie z misiem w roli głównej ;)
wiem, że nie jest to cos wspaniałego i nie wiem czy się tutaj nadają, ale co mi szkodzi ? :p
HPIM1301g.JPG
HPIM6158g.JPG
DSC02264.JPG
HPIM7202.JPG
DSC01832.JPG
DSC01836.JPG
DSC01634g.JPG
DSC01706.JPG
DSC01707.JPG
DSC00877.JPG
DSC00769.JPG
DSC00768.JPG

niedługo dodam jeszcze kilka zdjęć, moze lepszych niż te ;)
 

rafal_6666

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Hm... jak na początek to nawet dobre zdjecia ...
jezeli chodzi o kota i misia .. to czemu tak go "ucinasz" głownie o misia chodzi ... powinienej lepiej to wykadrowac .. ale ogolnie mi sie podoba
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
Mnie też. Z tą ręką w chmurach to niezły pomysł, tylko chyba już w jakiejś reklamie go widziałem :D

dzięki, a w reklamie algidy ( bo chyba z tym Ci się kojarzy ) nie było tak ;p bylko były lody z chmur :p hehehe
wiec to nie to samo;P

Hm... jak na początek to nawet dobre zdjecia ...
jezeli chodzi o kota i misia .. to czemu tak go "ucinasz" głownie o misia chodzi ... powinienej lepiej to wykadrowac .. ale ogolnie mi sie podoba

dzięki,
a co do kotka i misia to... czy zawsze musi być wszystko w całości ? ;p troche odmiany i jest w kawałkach, hehe.
ale fakt, drugie zdjecie kota powinno byc lepiej wykadrowane, ale on mi uciekał i sie wiercił, dobra nie tłumacze sie, zrypałam sprawe;p

a jesli chodzi o przedostatnie zdjecie to celowo tak ucielam ;] chyba taki kaprys miałam;p
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
zaraz zaraz... ogladam te nowe zdjecia... widze pewne molo... bardzo podobne do tego w DARŁOWIE... myle się czy mam racje... ?:) a zdjecia ogólnie bajer:D zaraz wrzuce temat pokaze cos mojego:)
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
te nowe zdjecia bardziej mi sie podobają ..
pozdrawiam.

dzieki, mi też te podobają się bardziej . i równiez pozdrawiam :)


zaraz zaraz... ogladam te nowe zdjecia... widze pewne molo... bardzo podobne do tego w DARŁOWIE... myle się czy mam racje... ?:) a zdjecia ogólnie bajer:D zaraz wrzuce temat pokaze cos mojego:)

tak, tak, masz racje, prawie masz racje ;p bo nie w darłowie a w darłówku, niewielka różnica, ale zawsze :p
dzieki, i czekam naTwoje zdjecia, chetnie pooglądam:)

Z tych nowych najbardziej podoba mi się drugie, a najmniej - ostatnie.

to mam tak samo jak Ty ;] albo Ty tak samo jak ja ;D

mi sie podoba ostatnia fotka
krajobrazy są świetne


mi się podobają. ^^

dzieki :)
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
dzieki, mi też te podobają się bardziej . i równiez pozdrawiam :)




tak, tak, masz racje, prawie masz racje ;p bo nie w darłowie a w darłówku, niewielka różnica, ale zawsze :p
dzieki, i czekam naTwoje zdjecia, chetnie pooglądam:)



to mam tak samo jak Ty ;] albo Ty tak samo jak ja ;D






dzieki :)

haaa dobrze wiedziałem... darłowo darłowko jedno miasto ;)
a Ty... mieszkasz Tu... czy na wakacjach byłas... ? masz coś jeszcze takiego z Darłowa ? :)
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
byłam na wakacjach w tamtym roku. a z takich ciekawych zdjęć z Darłówka nie mam gdyż iż pogoba była zje..ana ;/ :(

hehehe :D myślalem ze mieszkanka ;P
co roku pogoda nad morzem jest nieudana ;) wiecej dni deszczowych niż ciepłych ale i tak lubie swoje miasto... ;) jak znajde chwile to wrzuce swoje zdjecia z Darłowka ;)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
jej, to trzecie zdjęcie od góry w pierwszym poście z tymi chmurami - przepiękne. chmury wyglądają jak odlatujące stado ptaków, <3
 
Do góry