Moje Wlosy

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
;) No dobra to teraz ja poprosze o rade co do mojej fryzury... Prosze podpowiedzcie jak sie obciac, bo ja normalnie nie wiem. Tylko nie piszcie zebym tak zostawiala bo juz nie wytrzymam. Bylam dzis u fryzjera ale sie wrocilam bo nie wiem co mam zrobic z tymi wlosami. Moje zdjecia w linku w sygnaturce pod znakiem zapytania ;) Z gory dzieki
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
I tak masz krótkie...
Możesz coś pokombinowac nad kolorem włosów...
A tak to naprawde niewiem
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
vito dziekuje ale nawet nie wiesz jak to ciezko jest w takich dlugich wlosach :p
kinga nad koloer nie pokombinuje bo jestem jeszce w gimnazjum a chce miec ladne zachowanie na koniec :D po za tym rodzice by mnie z domu wygnali :p
 
K

kfiatushekk

Guest
vito dziekuje ale nawet nie wiesz jak to ciezko jest w takich dlugich wlosach :p
kinga nad koloer nie pokombinuje bo jestem jeszce w gimnazjum a chce miec ladne zachowanie na koniec :D po za tym rodzice by mnie z domu wygnali :p

łohoł.. to są długie wlosy?? ja mam do połowy pupy:p no ale masz sliczne wloski.. ladny kolor.. ja bym nie scinała..ale jak chcesz.. A co powiesz na zapałke?? mało dziewczyn sie na to decyduje..w sumie to nie dziwie sie, jest to dosyc malo kobieca fryzurka, ale nie powiem.. mi się bardzo podoba.
A co powiesz na to??:
bt_aeon.jpg
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kfiatushekk jak dla mnie to sa dlugie :p dluzsze to ja mialam na komunie pol wieku temu :p
fryzurka ladna jeszce sie zastanowie tylko ze ja musze miec grzywke bo mam syfy na czole :p
z zapaleczki nie skorzystam ;) dziekuje za propozycje
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi. :) Śliczne włosy i wogule ładnie Ci w tej fryzurce. :)
 
K

kfiatushekk

Guest
kfiatushekk jak dla mnie to sa dlugie :p dluzsze to ja mialam na komunie pol wieku temu :p
fryzurka ladna jeszce sie zastanowie tylko ze ja musze miec grzywke bo mam syfy na czole :p
z zapaleczki nie skorzystam ;) dziekuje za propozycje

A szkoda.. zapaleczka fajna sprawa..:p
no jak juz bedziesz zdecydowana i sobie coś z włosami zrobisz to zapodaj jakąś fotką:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm... tzn. tobie tego nie radze, ale mi sie podobala fryzura billa z th (tylko ze na dziewczynie :>) on taki dziewczęcy ze za czasow kiedy myslalem ze jest dziewczyną to mi sie podobala ta fryza... ^^
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
hm... tzn. tobie tego nie radze, ale mi sie podobala fryzura billa z th (tylko ze na dziewczynie :>) on taki dziewczęcy ze za czasow kiedy myslalem ze jest dziewczyną to mi sie podobala ta fryza... ^^

właśnie to miałam napisać! :D podobałoby Ci sie? :p
a jak nie to może sie tylko zafarbuj? na czarno na przykład? ;)
albo zetnij sie na garnek, brzmi niezachęcająco ale chyba byłoby Ci fajnie :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
fryzura z tokio hotel omg ! Ratunku! Nigdy w zyciu! Moja sis sobie wczoraj taka zrobila :/ ehhh
zafarbowac nie moge, juz pisalam...
garnek tez odpada :p przez pol mojego zycia taki fryz nosialm :lol: mam dosc
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
A moze by tak pocieniowac se włoski tak od samej góry ??
Masz krótkie włosy
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
pocieniowac pocieniowac... ale jak ? tu jest problem
jak dla mnie to moje wlosy sa dluzsze, bywaly krotsze :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
taaa fryzjerka to zawsze niby wie, nie lubie jak ona mi dobiera fryzure wole miec jakias na obrazku ;)
jutro juz na pewno pojde do fryzjera i obetne sie tak jak mialam kiedys :p
 

Attachments

  • bez_tytu_u.JPG
    bez_tytu_u.JPG
    12,2 KB · Wyświetleń: 35

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kobieta zmienna jest :p obcialam tylko grzywke reszta zostaje jak na razie

temat mozna zamknac ;)
 
Do góry