Moje teksty

Status
Zamknięty.

ZiomekJP

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć. Założyłem ten temat, żebym mógł wrzucać do niego swoje teksty hip-hopowe, bo tworzę je w wolnych chwilach. Tak się składa, że dopiero zaczynam, a tworzę głównie o życiu. Temat rozpoczną moim dissem na kolegę z klasy:
Tworze dobry rap
od tylu lat, że nie jeden gangsta brat,
gryzie sypki piach.
Dostał cwel kulkę, za sprzedawanie,
bo mówi swojej mamie,
co się dzieje na osiedlu.
Bo ja wam mówię, mam :cenzura: gadane,
Każdy kto mnie sprzeda ma na dzielnicy przesrane.
Jestem orginal Gangsta i prawdę Ci mówię,
witaj w moim klubie, w moim świecie
chyba sami już wiecie,
co się tutaj dzieje?
Codziennie strzelaniny, dilerka i ruchanie dorodnej brzoskwini.
Tak, żyjemy w getcie, gdzie oddychamy dymem,
a nie powietrzem.
Wczoraj zastrzelili mego czarnego brata, kiedy palił bata.
ale po psy nie dzwonimy,
bo tylko frajerzy, chociaż mało kto w to uwierzy,
trzymają z psami i innymi konfidentami.
Tutaj takich nie lubimy, pistoletami się chwalimy.
Więc H W D P i JP bracie,
ale nie mów tacie, bo będziesz miał jechane na osiedlu.
Pozdrawiam prawdziwych, każdego kto wierzy,
że kiedyś w
Wiesz co znaczy JP, kolego? tym policyjnym państwie coś się zmieni!
Odłóż klocki lego i się zastanów nad tym,
bo to przesłanie, które mówi, że
:cenzura: Patryka trzeba, bo inaczej spadnie słońce z nieba.
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Hmm... spoko, ja widzę jedną wadę tego tekstu, jest o niczym, może i o czymś ale tak naprawdę o niczym. Nie ma strzelanin, nie ma brzoskwinek, nie ma czarnych braci.

Słucham HH, chociaż szacunku do Peji nie mam to uważam że jest dobry bo rapuje o czymś, PiH, Eldo tak samo, mniejsza z tym o czym to jest, ale jest ten konkretny temat, życiowy.

Poza tym jest ok ;] leć dalej, pisz dalej
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ehem...

@up: szanuj ojca chłopcze.

A co do tematu: nie masz nic wspólnego z gangsterką, czarnymi braćmi i klamkami. Mało tego, w tekście przewija się jp i hwdp które w twoim przypadku są pustymi sloganami powtarzanymi ze względu na modę. Nie po polsku to to, a kolesiowi na którego powstał ten marny diss współczuję ciebie jako 'kolegi'. Nie, to nie jest hh.
 
R

Rude Bwoy.

Guest
Nie powinienem tego odkopywać ale tak się uśmiałem że muszę skomentować. Nie no ziomuś pisz dalej ale jako Komik :eek:k:

Bless
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Ciekawe, czy miał jakieś potyczki z policją, że hwdp i jp w tekście :mruga: Ach, Ci 13 - latkowie <_<
 
D

Damianos500

Guest
haha donosi mamie i nie mówcie tacie :D no nie mogę. głupia moda na jp. weź gościu ogarnij. to nawet diss nie jest. :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
ZiomekJP właśnie przez takich ludzi jak Ty wszyscy myślą, że hip-hop to tylko teksty w stylu: "jp j***ć leszczy! , hwpd!" itd. Przez takich właśnie infantylnych pseudo hiphopowców którzy z hip-hopem mają tyle wspólnego co Johnas Brathers z rockiem hiphop jest postrzegany jako muzyka dla chamów i debili. Czytając twoje wypociny przypomniał mi się pewien kawałek. Specjalnie dla ciebie podam tutaj link. KLIK
 

elpolakothc

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
58
Punkty reakcji
5
Boże kolejny gangsta chce uprawiać stosunki z psami :)cenzura: też ich nie lubie ale nie powtarzam w kolo JP I HWDP bo to dla intelektualnych kalek)> Dla ciebie hip hop to zapewne jp i hwdp a rapu pewnie zacząłeś słuchać od słynnego kawałka FIRMY "JP NA 100% a tak po za tym to nie jesteś w Compton tylko w Polsce więc nie :cenzura: że jesteś gangsta i strzelają do ciebie .
Nie bd się rozpisywał tekst to dno momentami jest trochę śmieszny. Widać że masz w głowie niezły roz:cenzura:.
Nie strzelaj do mnie. Yo!
 
M

MCHaidiii

Guest
Za krótkie wersy nie wyobrażam sobie tego na bicie, rymy są nie za ciekawe takie zwyczajne tekst jest banalny
życzę powodzenia w przyszłości
 

milosz98

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Pierwsze 3 wersy wymiatają i początek zapowiada sie spoko,ale potem rymy jakieś takie cienkie...i założę się ,że z gangstar rapem masz :cenzura: wspólnego....:):):):):):):):):)::)::):)::(:(((P:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry