moje szkice. ;)

Status
Zamknięty.

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
więc tak, na wstępie zaznaczam, że rysowanie nie jest moja wielką pasją i poświęcam mu póki co niewiele czasu.
wiele szkiców pozabierali mi znajomi, dlatego wstawię tu tylko część tego co 'stworzyłam' ;p

więc tak, na początek szkic z końca roku 2006.
to były zupełne początki, więc widać wiele niedociągnięć.
DSC05172.JPG
kolejny jest z roku 2007. twarz ocenzurowana bo wyszła moim skromnym zdaniem tragicznie, poza tym nieproporcjonalnie małe dłonie.
ze spodni jestem za to zadowolona ;p
DSC05173.JPG
dalej, taki 'szybki szkic' łabądków ^^ poczętkiem roku 2008.
DSC05175.JPG
następnie, rysunek sprzed kilku tygodni, podoba mi się i jestem z niego zadowolona ;p
DSC04979.JPG

dodatkowo jeden szybki szkic z zeszytu i jakieś zabawy z kolorami ;p
DSC05174.JPG
DSC05176.JPG
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Nie znam się na szkicowaniu, ale Twe dzieło z gitarą elektryczną jest przecudowne :klaniasie:

O, i te kolorowe też interesujące. Znaczy, widać, że się znasz na tym dużo bardziej niż ja, o :p
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
Najbardziej mi się podobają te... kosmyki włosów? ; ). Przecudownie użyty światłocień. Pierwsze też bardzo fajne. Widać precyzję, mimo, że oczko uciekło, a usteczka się 'sffalowały' : P. Potem drugi rysunek... Fakt - spodnie rewelacja, ale mięśnie mu trochę zaburzyłaś. Poza tym bnawet rączki - miniaturki się nie rzucają w oczy ; ). Łabądki... Pierwszy średnie, drugi bardzo ładny. Wszystko w normie, nie mam się do czeg oprzyczepić ; ). Gitarowiec, jacie on jest bezbłedny! I instrument i ciało i tylko włosy nieokiełznane : p. Ostatni rysunek.... Przemawia to mnie tymi wielkimi oczyskami ; D.

Ogółem... masz potencjał ; D.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
i jeszcze dzisiejszy.
za te usta powinnam się pochlastać, ale nie chce mi się bawić z nimi od początku..
DSC05423.JPG
 
Status
Zamknięty.
Do góry