Moje rysunki

dziubolek19

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hejka. Witam wszystkich. Uwielbiam rysować i chciałabym usłyszeć szczere opinie na temat moich prac. Zapraszam więc na mojego bloga: www.klodi.blog.onet.pl Byłabym naprawdę wdzięczna za wszelkie komentarze. Przy okazji wrzucam jeden ze swoich rysunków:]

artur.jpg
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie, masz talent! Ja nie potrafię kompletnie rysować i podziwiam każdego, kto tak świetnie potrafi operować ołówkiem, czy węglem!
 

SiMOn1904

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam chciał bym żeby ktros skmentował moje rysunki i udzielił paru wskazówek;) proszę o szczerą opinię mam niestety niekompletną galerie ale pracuje nad tym a i prosze nie zwracac uwagi na blog dopiero powstał;) oto link http://simonart.blog.onet.pl/
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Chciałam dodać ale coś źle zrobiłam... w każdym razie rysunek niezły... Twój :)
 

Karolajn__

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Rysunek bardzo ładny, jedyne co mnie trochę razi to to, że w niektórych miejscach trochę kontury się zlewają... no ale przy rysunku węglem czy miękkim ołówkiem ciężko je dobrze zaznaczyć ;p


Natomiast co do Ciebie,SiMOn1904to rysunki bardzo, bardzo dobre. Polecam zaznajomić się z rysowaniem tuszem jeśli jeszcze nie rysowałeś ;) Bardzo ciekawy efekt można uzyskać
 
Do góry