Moje foty

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ostatnie mi się podoba.
Pierwsze jak dla mnie beznadziejne, a w 2 ta latarnia powinna być przesunięta w bok a nie tak na środku.. Ja się nie znam ale tak mi się wydaje
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
pierwsze przepalone czy nie robione przypadkiem zza okna?

drugie chyba najlepsze

trzecie średnie

poćwicz jeszcze trochę ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Popracuj nad ostrością. Tego Ci przede wszystkim brakuje.

1. Za ciemne po brzegach a w środku razi. Nieprzyjemnie się ogląda. Zdjęcie powinno sprawiać przyjemność. Kadr też nieciekawy. Nie wiem, czy to zdjęcie przedstawia podwórko na tle zachodu słońca, czy zachód słońca nad podwórkiem. Jeśli pierwsza opcja to aparat wyżej, żeby bloki i podwórko nie stanowiły większości, tylko mniejszość. Jeśli opcja druga to jaśniej i ostrzej. Kadr woła o pomstę do nieba.

2. Razi brakiem jakości. Niebo świetne z tego co widzę, ale zdjęcie pozostawia wiele do życzenia. Jak poprzednie to także jest za ciemne i bloki zbyt wysoko. Granica między niebem, a horyzontem powinna być mniejwięcej w 1/4 zdjęcia. I te światła latarni i okien.

3. Cienki kadr. Przycięty samochód na dole psuje estetykę pracy. Do tego zaciera się granica między drzewami i między drzewami a niebem. Większy kontrast dla tej pracy i zdecydowanie inne ujęcie. I pilnuj krzywego horyzontu, bo to jednak przeszkadza.
 

omickal

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
605
Punkty reakcji
4
1. słońce tworzy refleks - słabo
2. średnio, ale najlepiej z tych trzech
3. kadr cieniutki

musisz jeszcze trochę poćwiczyć
 

kotek666

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z piekła :P
Zawiodłam się :pP Ja wchodze i sądząc po tytule mam rozkminę Twoje zdjęcia czyli Ty będziesz na nich :p a tu lipa... ale i tak fotecki mi się podobają ślicne :D
 
Do góry