Moje fotki

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Nie znam się na fotografi. Zdjęcia mi się podobają. Najlepsze to z niebem. To słońce za chmurą wygląda wspaniale, super moment. Ogólnie "boskie"

Jakieś nowe?
 

stokrotkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
somewhere
Dzięki za wszystkie (zarówno te pozytywne jak i negatywne) komentarze :)
A oto kilka nowych fotek.
1. Zachód Słońca po burzy (sierpień '08)
2. Słodziaki ^^ - niestety nie moje; znalezione przypadkowo
3. No cóż.. każdy wie, że przyroda jest fascynująca ^^ (przynajmniej dla mnie ;P)
 

Attachments

  • kotki2.jpg
    kotki2.jpg
    175,6 KB · Wyświetleń: 65
  • zach_d_S_o_ca2.jpg
    zach_d_S_o_ca2.jpg
    83,8 KB · Wyświetleń: 72
  • s_onecznik.jpg
    s_onecznik.jpg
    122,5 KB · Wyświetleń: 68

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
1 - podoba mi się, choć lepiej jakby te drzewko po prawej było całe bądź jakby go w ogóle nie było
2 - bardzo fajny obiekt do focenia i mogłaś, go lepiej wykorzystać. Nic dobrego z tego zdjęcia nie wyszło, żeby chociaż pyszczki było widać...
3 - nie podoba mi się. Myślę, że zdecydowanie lepiej by wyszło jakbyś miała inny punkt patrzenia na słonecznika (np. bardziej z góry, wtedy można by było dostrzec detale kwiatka). W takich fotkach staraj się unikać wszystkiego wokół co może rozpraszać uwagę i powoduje "bałagan" (w tym przypadku kawałek słonecznika i zielska po lewej stronie)

pozdrawiam
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
stokrotka, na drugi raz jak będziesz robić zdjęcia zwierzętom postaraj się robić to z ich perspektywy. ukucnij, połóż aparat na ziemi, efekty będą dużo lepsze ;)
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
... na drugi raz jak będziesz robić zdjęcia zwierzętom postaraj się robić to z ich perspektywy. ukucnij, połóż aparat na ziemi, efekty będą dużo lepsze ;)
bardzo dobra uwaga Kapciuszku, gdyż robienie zdjęć zwierzętom i dzieciom od góry to bardzo częsty błąd popełniany przez rozpoczynających zabawę z aparatem
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia...
Jakbym miał jakieś wybrać to zdecydowanie drugie. ;p
 

stokrotkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
somewhere
Ostatnio zaniedbałam swój temat, więc najwyższa pora go odświeżyć :p
Oto kilka nowych zdjęć:
1.
012.jpg
2.
022.jpg
3. Wiem, wiem... niektórzy sądzą, że w chmurach nie ma nic nadzwyczajnego, ale ja osobiście uważam, że są ciekawe, tajemnicze :p i każda z nich może przedstawiać coś zupełnie innego (np. te kojarzą mi się z typem wybrzeża :) - być może dlatego, że lubię geografię. Takie skrzywienie "zawodowe" :D )
6852.jpg
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
1. Kaczka jak kaczka, kaczkę każdy widział, tym bardziej w tak zwykłej pozie
ale za to 3 jest naprawdę niezła, może i w chmurach nie ma nic nadzwyczajnego, ale chyba o to chodzi aby pokazać coś zwyczajnego w niezwyczajny sposób, a tobie się to udało
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
każdy fotograf musi przejść przez zachody słońca. Gdy już jakieś zrobiliśmy, można pomyśleć o kolejnym kroku...czyli wschody słońca. Są znacznie ciekawsze, czasami uda się uchwycić poranną mgiełkę.
Zachody słońca wychodzą jeszcze ciekawiej, gdy nie są tematem zdjęcia a raczej tłem do czegoś innego.
Tu jest ciekawy przykład http://www.pciosek.pl/galeria/slonce/index.html
Niestety...robienie pięknych zdjęć jest trudne...aby zrobić ciekawy wschód, trzeba wcześnie stać...aby wykorzystać wschód lub zachód jako tło np do kwiatów, trzeba się położyć na ziemi.
Niestety, sam nie bardzo jestem konsekwentny, ale fotografowanie kwiatów w ciągu dnia rzadko kiedy daje dobry efekt.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
stokrotka odświeżyła temat :) bardzo fajnie, może w końcu coś się zacznie dziać na tym forum, bo póki co to wygląda tak jakbyście w ogóle odstawili fotografowanie!
 

Bassia Ki

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Miasto
warmia i mazury
a mi sie podobaja wszystkie a najbardziej to ostatnie :)

sama od niedawna interesuje się fotografią kupiłam sobie Fuji i teraz eksperymentuje ...
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Urzekły mnie te zachody słońca.......

Za oknem zima, chociaż niby wiosna. A tu się aż cieplej zrobiło :)
 
Do góry