Moja Stronka

Status
Zamknięty.

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Wczoraj zrobiłem sobie nową stronkę o misiach tatty. Są na niej obrazki w formacie gif i jpg, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej :) . Stronka jest dla dzieci, albo dla blogowiczów :D . Adres --> http://mussak.w.interia.pl
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Strona ogólnie fajna. Tylko może przydały by sie jakieś podpisy do tych obrazków albo cos tendy.. żeby stronka byla jeszcze ciekawsza? :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Fajna przydatna i taka przyjazna ^^ dam 5- :) coś by się jej jeszcze przydało... :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
wlasnie powiekszyłes zasób blogów z misiami ale i tak stronka ładna i lepsz stronka o misiach niz o niczym.
W końcu na stronie internetowej najbardziej liczy sie pomysł.
 

Furiatka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja też uważam, że stronka jest fajna. Na prawdę spoksik :eek:k:
A co do TH..
Ja ich osobiście nie lubię... I wolała bym, abyś nie psuł tej stronki. Ale zrobisz jak zechcesz..
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Hym.. no fajnie :D misie TOLERUJĘ, ale specjalnie nie przepadam za takimi :cenzura:elerami xD jednakze to, ze się nie swieci i nie mruga to napewno działa na mnie pozytywnie xD Szablon ŁADNY :D pasujący. Proponowalabym je jakoś hym.. podzielić tematycznie? Bo tak to niedługo będzie się trzeba przekopywac przez 8764358176 stron z misiami nie mogąc znaleźć tego co nam potrzebne. Np na takie kategorie jak.. świąteczne... przytulone... smutne... itd w zaleznopści od tego jakie tam bedziesz miał.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
:lol: paweł16 i wierszyki miłosne... o taak buahahah niech już lepiej te same miśki zostaną xD
 

Amelek

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdańsk
Hmmm co by tu powiedziec nie kreca mnie takie stronki bardzie wole ;) fora jak phpBB czu ipb vbulletin takze web www to raczej nie dla mnie ale jak mialbym ocenic

To dam tak 6/10 Dlaczego?

Mozna by bylo wlozyc w nia troche pracy popracowac nad skiniem no i zrobic jakos reklame wieksza ;D
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
a co jest do oceny? Bo chyba nie strona? - nie jest Twojego autorstwa <_< :/
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Zrob moze jeszcze jakies forum o misiach :D.
Fajny pomysł, tylko że oprócz fora potrzebni są jeszcze użytkownicy i ktoś kto by pilnował porządku, a o nich trudno :(

Hmmm co by tu powiedziec nie kreca mnie takie stronki bardzie wole ;) fora jak phpBB czu ipb vbulletin takze web www to raczej nie dla mnie ale jak mialbym ocenic

To dam tak 6/10 Dlaczego?

Mozna by bylo wlozyc w nia troche pracy popracowac nad skiniem no i zrobic jakos reklame wieksza ;D
Szablon rzeczywiście nie jest jakiś kosmicznie odjazdowy, ale mnie się podoba, jeżeli chodzi o reklamę, to już ją zrobiłem tylko muszę czekać na zatwierdzenia przez modów katalogów :lol:

a co jest do oceny? Bo chyba nie strona? - nie jest Twojego autorstwa <_< :/
Stronka jest mojego autorstwa :p , jedynie szablon, który ciutek udoskonaliłem nie jest mój, bo znalazłem go za free w necie :] .
 
Status
Zamknięty.
Do góry