Moja Strona

zaraza_86

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hej zapraszam do posłuchania rockowego girlsbandu GASZ
http://www.facebook.com/gasztheband
http://www.myspace.com/gasztheband
Można tu posłuchać trzech naszych nowych autorskich numerów.

Obecnie bierzemy udział w konkursie AntyFest, w którym można wygrać suportowanie Metallici na Sonishere. Jeśli spodoba Wam się nasza muzyka, to możecie na nas głosować (codziennie): http://www.antyradio...2012-glosowanie
(jesteśmy mniej więcej na środku strony) oraz polecić znajomym, rodzinie.
pozdro
gallery-104038529-500x500.jpg
 

grafside

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
http://grafside.eu Pliki *.psd, *.xcf oraz dodatki do photoshopa [gradienty, pędzle, kształty, czcionki]

http://forum.skinscripts.pl - Forum Webmastersko - Graficzne. Otrzymasz pomoc w zakresie CMS'ów jak i grafiki.

Serdecznie zapraszam.
 

agasz290309

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0






Przedstawiam Państwu firmę ZeekRewards.
Bardzo prosta idea. Naszym Zadaniem jest reklamować tak zwane aukcje centowe.

Na tych aukcjach osoby mogą wygrać różne produkty jak np. biżuterie, elektronikę, samochody, wycieczki i inne - za centy, natomiast firma na tym dużo zarabia ponieważ ta aukcja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Poniżej link do strony aukcji (nie rejestrujemy się tam, no chyba, że ktoś chce brać udział w aukcjach):
agasz290309.zeekler.com

Osoby, które to reklamują są wynagradzane na podstawie procentu dziennego przyrostu dochodu firmy.
Musisz opanować kilka prostych czynności które będziesz powtarzać codziennie aby zakwalifikować się do wynagrodzenia dziennego :

1) Skopiowanie jednego z kilkunastu przykładowych ogłoszeń (z twoim linkiem partnerskim) w języku angielskim
2) Umieszczenie tego ogłoszenia na minimum jednym portalu ogłoszeniowym (masz do wyboru kilkadziesiąt przykładowych linków)
3) Wysłanie do firmy potwierdzenia o umieszczeniu tego ogłoszenia.


Pracujesz w domu, przed komputerem, ok. 5 min dziennie ! Jesteś wynagradzany za pracę jaką sam wykonasz.
Nie musisz nikogo sponsorować ale jeśli chcesz dodatkowo zarabiać to albo rejestrujesz do systemu minimum 2 osoby albo wykupujesz sobie od firmy tak zwany parasol czyli 5 klientów za 10 dolarów jednorazowo.
Sam wybierasz na ile chcesz się w to zaangażować.
Jeśli w danym dniu nie umieścisz ogłoszenia to nie będziesz mieć za dany dzień naliczonego wynagrodzenia .

Firma istnieje 14 lat. Od lutego jest w internecine
Firma w Polsce jest od końca grudnia 2011 roku więc masz szanse być w samej czołówce zarabiających ludzi tego systemu Zeekrewards.

Przy rejestracji wybierasz jedną z 4 opcji subskrypcji miesięczne:
- bezpłatna (po 2 miesiącach musisz wybrać subskrypcje)
- 10 dolarów
- 50 dolarów
- 99 dolarów

Jeżeli nie widzisz tu potencjału i szansy dla siebie to przepraszam, że zajęłam Twój czas.
Jeśli jednak widzisz potencjał, a zapewniam, że takowy jest to zapraszam do rejestracji.
Tak jak pisałem, na początku nie musisz nic inwestować.
Link do strony firmy:
agasz290309.zeekrewards.com

Jeśli będziesz zainteresowany to skontaktuj się ze mną mailowo agasz2903@gmail.com
Pomogę ci się zarejestrować i pokażę jak w kilka minut dziennie wywiązać się z obowiązku dawania ogłoszeń.

Zapytasz ile zarobisz?
Pierwsze pieniążki wypłacić można po 60 dniach.
W moim przypadku (a zaczęłam od subskrypcji za 99$ bo to sie najbardziej oplaca) mój zysk wynosi:
po tygodniu: 200zł
po 3 tygodniach (bo tyle jestem w programie): 650zł
statystycznie idąc tym tropem po 2 miesiącach wyniesie ok. 2000zł
co dalej?
Wystarczy, że dajesz ogłoszenia i po pół roku w puli masz uskładane ok. 6 tys zł.

I tyle właśnie zarobisz, jeśli codzień będziesz dawać jedno ogłoszenie firmy.


Zapraszam
agasz290309.zeekrewards.com

wszelkie pytania prosze kierowac na e-mail

agasz2903@gmail.com

pozdrawiam
 

Cy7u

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
RockstarStage jest stroną poświęconą działalności i zmaganiom firmy Rockstar Games - znanemu producentowi i wydawcy gier wideo, które należą do jednych z najbardziej prestiżowych na całym świecie. Chcemy skupić jak największą liczbę fanów w tym właśnie miejscu i oddać im jak najwięcej rozrywki oraz informacji. Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2010 roku - przechodziliśmy przez kilka większych kryzysów, ale tym razem wszystko stawiamy na jedną kartę.

logo4232.png

Portal RockstarStage jest postawiony na własnym silniku stworzonym na podstawie oprogramowania php fusion. Uznaliśmy, że jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Stworzenie czegoś w rodzaju 'bloga' nie było jednak najlepszym pomysłem, ponieważ ludzie nie chcą tylko czytać - chcą wyciągać z przeglądania strony jak najwięcej przyjemności.

Współpracujemy z wieloma podobnymi serwisami. Zależy nam na wspólnym promowaniu się i stworzeniu największego środowiska graczy oraz fanów Rockstar Games. Przechodząc do szczegłów naszej strony i wymagań - strona najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox (najnowsza wersja). W Operze może być trochę nierówno, natomiast w IE strona może mieć większe błędy wizualne.
 
Do góry