Moja strona na konkurs

Status
Zamknięty.

kitka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z komputera
Po raz pierwszy zrobiłam stronę. Ta praca jest na konkurs. Wiem, ze nie jest doskonała, jest dużo błędów. Treść była nażucona.

Co o niej myślicie?
www.aforyzmy.54.pl
 

bozygivt13

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zacisza
jak na pierwszy raz to bardzo fajnie Ci ta stronka wyszła, jedyne z jakoś mi nie pasuje to menu, popracowałbym nad nim ale jak na pierwszy raz i w ogóle to duuuuuuuuuuuży +
 

kitka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z komputera
ja cie :) strasznie wam dziękuje, za tak miłe słowa :) Zaczęłam nawet wieżyc, że może dostane jakieś wyróżnienie z konkursu, albo coś :)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Właściwie to dopóki nie było różowego tła pod contentem napisałbym, że typografia b. dobrze. Ale to różowe tło + jakiś szary krzak zupełnie niszczy czytelność tej strony. Ja już nie mam wzroku jak 15-latek i nie chciałoby mi się go wytężać, tym bardziej dla tych aforyzmów (co w nich takiego fajnego?) Zauważ, że menu po lewej to katastrofa. Co tam robi pusty, biały prostokąt na dole? Ty chcesz z tą stroną iść na konkurs? :eek:
Ogólnie z technicznego punktu widzenia ta strona to katastrofa. Tabele zagnieżdżone w tabelach, pełno ramek, brak czytelności i przejrzystości. Wywaliłbym przede wszytkim te obramowania z menu i zrobił menu na zasadzie

color: pink border-bottom: 1px dashed darkgrey i a:hover background-color: grey
 

bozygivt13

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zacisza
Aj Barton, Barton Tobie można tylko dogodzić gdy ocenia się Twoja stronę i to pozytywnie, zauważ że nikt nie rodzi się z "darem" robienia stron i że każdy się tego uczy... Autorka napisała że jest to jej pierwsza strona więc nie oczekuj tutaj kodu na poziomie billa gatesa.
 

kitka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z komputera
ja cie :) strasznie wam dziękuje, za tak miłe słowa :) Zaczęłam nawet wieżyc, że może dostane jakieś wyróżnienie z konkursu, albo coś :)

Oczywiście napisze :) Wyniki mają zostać ogłoszone do roku szkolnego

Bardzo wam dziękuje za tak miłe słowa (i nie). Ja po prostu chciałam się sprawdzić. Chciałabym iść dalej w tym kierunku i po prostu chciałam zobaczyć jak sie takie coś robi. Wszystko co zrobiłam wyczytałam z internetu, bo na informatyce tylko podstawy. :) Jeszcze raz dziękuje, że dostałam takie fajne, zachęcające słowa, doceniające moją pracę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry