Moja pierwsza praca ołówkiem...

Status
Zamknięty.

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kiwi, wielkie dzięki za rady. Na pewno mi sie przydadzą ;)
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie ma sprawy.
A ja czekam na Twoje następne dzieła :D
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Na pierwszym pięknie zrobione cienie i widać, że ma to dusze.
Drugi troche gorszy.
To co dopiero radziłam komuś innemu - proporcje twarzy przydałoby się poznać.
 

Agata_GD

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Miasto
Golub-Dobrzyń
Moim zdaniem super, forumowicze są dla ciebie za ostrzy bo rysowanie to trudna sztuka,
sama się tym zajnuje, nie jest to łatwe ale jak ktoś to lubi i ma cierpliwość to się do tego nadaje
no i trzeba mieć natchniemie
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Nie wierzę że to twoja pierwsza praca..tak wyglądałaby moja praca po 10 latach cwiczen :p
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Ćwiczyć warto . Dużo ćwiczeń czasem daje więcej efektu niż talent .
O nie, z tym się nie zgodzę, można mieć talent, nie ćwiczyć i się stoczyć, ale jak sie nie ma talentu to choćby się ćwiczyło i ćwiczyło to nigdy sie nie zostanie mistrzem.

Co do obrazka (tego pierwszego) to ładnie uchwyciłaś nos z tego co widzę (ale to nie jest jakaś profesjonalna opinia)
 

Art'ystka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ok, może być. Może jakbyś się podciągneła w rysunku (proporcje, realistyka, modelunek światłocieniowy, kształt) mogłabyś zacząć myśleć poważniej o rysunku. Ja dostałam wsparcie w 6 kl. od mojej nauczycielki plastyki, która mnie motywowała i ona zaproponowała mi poważniejszy rysunek gdy zobaczyła "coś pięknego" spod mojej ręki.
 

cherry_

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
pierwszy rysunej moze być, ale lepiej by wyglądało na czystej kartce.drugi mi się podoba mniej (pierwszy zdecydowanie lepszy) ma troche za nisko usta i nie podobaja mi sie oczy..ale jak na pierwszy raz to naprawde godne pochwały.
ja rysuje tez jakis czas i dla mnie najgorsze to jest rysowanie ludzi juz zdeudowanie bardziej wole rysowac naturę ;P

radzę dużo ćwiczyć, jeśli to lubisz to nie będzie problemu z tym;) mi to bardzo pomaga na odsresowanie się.
możesz tez kupić sobie parę książek o szkicach czy malowaniu farbami zależy jaką forme rysunku preferujesz. są naprawdę bardzo ciekawe i dużo można sie dowiedzieć na ten temat :)

pozdrawiam i życze powodzenia w dalszej pracy! ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry