MOJA NOWA PŁYTA PRETXTRAP- ZAPRASZAM DO OCENIANIA

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jestem dosyć wymagający co do rapu, nigdy nie ściemniam jak mi się coś nie podoba, a to jest naprawdę dobre. Dobra jakość, flow też niczego sobie. Kolejny plus za ragga i Silesian Soundsytem :) . Naprawdę wielkie propsy!

Tylko mam kilka pytań. Mam zamiar zacząć coś nagrywać i czy mógłbyś dać mi jakieś rady, oczywiście nie co do samego rapu, raczej sprawy sprzętu. Na czym nagrywasz swoje kawałki, chodzi mi o to czy masz jakiś mikser czy poprostu podłączony mic do kompa z dobrą kartą muzyczną. I druga sprawa czy masteringujesz swoje kawałki, bo za bardzo jeszcze się w tym nie orientuje. Z góry dzięki.

P.S. Dziwi mnie, że nie ma tutaj żadnego komentarza, bo rapy robisz naprawdę dobre, więc ludzie sprawdzać!
 

GreenBallz

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Myślę, że robisz dobry rap, ale wg. mnie wokal w tym kawałku jest trochę za cicho.
Tekst b.dobry, ogólnie trudno mi oceniać bo sam nie rapuję...
No i tak jeszcze wymyśliłem że "końcówka" też jest za długa.
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
bez sciem, podoba mi sie.


niemam zamiaru pisac zadnych wywodow, poprostu: kawalek na duzy plus !

bardzo dobra jest 2 zwrotka, mam na mysli wokal. niebo lepiej od gostka ze zwrotki pierwszej.


fajnie ze nie jest to wszsystko oparte na panczlajnach i wszechonecnym stylem bragga w undergroundzie.


robcie dalej swoje . pozdro
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Tylko mam kilka pytań. Mam zamiar zacząć coś nagrywać i czy mógłbyś dać mi jakieś rady, oczywiście nie co do samego rapu, raczej sprawy sprzętu. Na czym nagrywasz swoje kawałki, chodzi mi o to czy masz jakiś mikser czy poprostu podłączony mic do kompa z dobrą kartą muzyczną. I druga sprawa czy masteringujesz swoje kawałki, bo za bardzo jeszcze się w tym nie orientuje. Z góry dzięki.

P.S. Dziwi mnie, że nie ma tutaj żadnego komentarza, bo rapy robisz naprawdę dobre, więc ludzie sprawdzać!

Spoko pisz na pw to ci pomoge.
pzdro.
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
zieliusz mi się bardzo podoba :)
Super flow, fajny bit i ogólnie git :D
 

czn

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
To będę czekać na krążek ^^!

I co ważne - nie są to belejakie teksty a faktycznie poważne wersy,brawo :D
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jak możesz powiedz skąd czerpiesz inspiracje. Na jakim mikrofonie i sprzęcie nagrałeś tą płytę z góry dzięki za odpowiedz.
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Co do inspiracji to dziwne pytanie i mysle że to nie jest miejsce by o nich rozmawiać.
Natomiast o sprzęcie tez ci wiele nie powiem bo nagrywaliśmy to w studio ,,mocne 5'' u kumpla w katowicach i nie wiem dokładnie jaki sprzęt on tam ma.
Pozdro
 
Do góry