Moja (nasza) Historia...

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Był styczeń 2005. Finał WOŚP. Szkoła, w której pracuje moja rodzicielka, a w której uczniowie mówią do niej: 'Mamo'. Pierwsze słowa, jakie padły w moją stronę: 'cześć, siostra'.
2 dni później odezwał się do mnie na gg. Zaczęliśmy rozmawiać, codziennie po kilka godzin. Doszły wkrótce do tego smsy, krótkie spotkania w czasie przerw w jego szkole. Stał się moim przyjacielem. Rozmawialiśmy o wszystkim, budził mnie co rano smsami. W końcu zaczął mówić do mnie 'Aniołku', niby tak, ot. Któregoś dnia, podczas rozmowy na gg, spytał 'czy moglibyśmy spróbować...?'
Poprosiłam, aby spytał w poniedziałek, kiedy się zobaczymy u mojej mamy w szkole. Czekałam na niego w jej gabinecie. Nagle drzwi się otworzyły... i wparował on, z małą czerwoną różyczką... Zadał to pytanie po raz drugi. Zgodziłam się...
...i wczoraj minęło 14 miesięcy od tego dnia, a my wciąż razem, szczęśliwi :)
A jednak, na początku nie było tak pięknie.
Powiedział mi niedawno, że spytał mnie o chodzenie, by zapomnieć o innej. Że chciał mnie potem rzucić. Stwierdził, że to był błąd - najpiękniejszy błąd jego życia. Że rozkochałam go w sobie.

... i żeby było ciekawiej, zgodziłam się z tych samych pobudek.

A teraz co? A teraz na szafie multum zasuszonych róż, srebrna obrączka z wygrawerowaną datą na palcu, wszędzie fotografie i ciągłe rozmowy, randki, pocałunki...
Czy może być jeszcze piękniej?

Przepraszam, że się rozgadałam. Chciałam tylko opowiedzieć tą historię...;)
 

MaryHuana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ukłoń się do jej martwych stóp..
Wiesz, czasem ludzie zgadzają się być w jakimś związku z różnych przyczyn np. po stracie innego. Ja też kiedyś byłam z kimś tylko dlatego bo cierpiałam po innym, ale niestety tamten związek szybko się skończył.
Życzę wam szczęścia i żebyście przeżyli ze sobą jak najdłużej. :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dzięki za tak pozytywnego posta......dzisiaj mi się przyda poczytać coś miłego na dobranoc :) no i życzę powodzenia, żeby dalej było tak wspaniale :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Oby tak dalej...zazdroszcze Ci też chciałabym w sobie rozkochać chłopaka i zakochać się na maxa w nim.
 

blondi18

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Naprawde piekna historia... pozazdroscic wam tylko :) zycze wam długich lat razem a moze nawet wiecznosci:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
los roznie nami kieruje :) ciesze sie z Waszego szczecia i zycze dalszego bycia razem :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Taki przypadek... Ale wspaniały. NMajpiekniejszy błąd życia... Tak, prawda... :) I wiesz, wclae się chlopakowi nie dziiwę, ze chciał o Niej zapomniec, skoro Ty mu w tym pomogłas, to powinnas byc dumna :) Życze wszystkigo co anjlepsze, każdej, wspaniałej chwili spędzonej razem, jescze więcej suszonych róż i tego ciąglego szcęścia :). Żyjcie razem i niech kwitnie Wasze piekne uczucie. Jedno mnie tylko smuci- że ludzie nie czesto popełniają tak piekne błędy...
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
I dobrze, że dzielisz się szczęściem! Bo szczęście jest cudowne - wspaniałe :) Ja potrzebuję wiele, wiele szczęścia :) A jak czytam tak wspaniałe historie to naprawdę jest mi o wiele lepiej :)
 

Avajan

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Mysłowice
Wszystkiego najlepszego w tym związku :) mysle ze bedzie jak najlepiej :) pozdrawiam ( fajna historia )
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
naprawde fajna ta historia...malo komu zdaza sie takie szczescie.. :)
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
hmm...ciekawa historia. mozna powiedziec ze jak z bajki. Wiesz. mialem identyczna sytuacje. Zaluje dzis jednej rzeczy. Tego ze wtedy byla to ucieczka od innej dziewczyny i dzis tego ze chwile z moja ukochana dziewczyna sa tak krotkie. Bardzo ja kocham. Jest dla mnie najwspanialsza najcudownieszja kobieta pod sloncem. Kocham ja i ona o tym wie. A zawsze moze byc piekniej. Wspolne zycie, wspolny dom, wspolne przezywanie radosci...
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
Himmak... nie przyznasz się do mnie? :) No i ładnie, Ty też na forum.... Kocham Cię:)
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Kochanie do Ciebie zawsze sie przyznam. Bo Ty jestes moim zyciem, moja miloscia, moim swiatem. kocham Ciebie i tylko Ciebie. Tylko z Toba na zawsze. Kocham Cie
 

Hasia

Wielkie Oko Wielkiego Brata
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
945
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
stol(n)iczka
wow!!!
jestem pod wrazeniem tego wyznania na forum publicznym :D
i moze bede off-topic ( jak zwykle, zreszta), ale zazdroszcze Wam tego uczucia. Bardzo.
I powodzenia zycze. I oby tak dalej, trzymam kciuki :eek:k:
 
Do góry