Moja Koffana Klasa =)

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Przyszedł koniec gimnazjum, wakacje i zaczęło się - nowa szkoła, nowa klasa, nauczyciele...
A ja tak tęsnię za dawną, starą, kochaną paczką 3b :)
Tyle wspomień się z nimi wiąże - wesołych, smutnych. 9 lat - lat długich, jakże obfitujących w przyjaźnie, pierwsze miłości, fascynacje :D
Wiecie co? Kocham was! I nigdy nie zapomnę :*

Dołączam zdjęcie z ostatniego dnia szkoły (ja to ta trzecia z lewej, która siedzi) mojej koffanej 3b :)
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Fajnie, fajnie. Ja mam to samo. Tyle ze ja jestem w gimnazjum teraz. Ahhh te 6 lat bede wspominac wspaniale... Codziennie prawie wracam do mojej bylej klasy...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja pamietam moją 3c :)
Ojaaa ale bylo fajnie..
Dopiero rok minal jak ze soba nie jestesmy :(
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
no ja w tym roku tez skonczylem gimnazjum i na koniec roku to juz mi sie łzy cisneły do oczu ;(
Pozdrawiam moja kochaną klasę 3 D :*
 

blacknight

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
pamiętam ,ale juz bardzo malutko ,imion to juz prawie wcale ,szczegolnie ze nie widujemy sie bo ja tez sie wyprowadzilam z mojego miasta -Kedzierzyna -Koźla czasem zagladam do zdjec :p :D :p
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Tsa fajnie macie... Moja klasa gimnazjalna jest do **** Podstawówka to co innego.. Na zakonczeniu szkoly podstawowej ryczałam jak bóbr.. Ale gimnazjalna... Bede się cieszyła jak ją skoncze...
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
co prawda dawno to było, kiedy rozstawałam się z moją klasą gimnazjalną jakoś specjalnie za nią nie tęsknie. nie zapomne ich, ale też za bardzo mi ich nie brakuje. mam kontakt z tymi, z którymi ten kontak chcę dalej utrzymywać, reszta mnie nie interesuje.
w tym roku szkolnym będę rozstawać się z moja licealną klasą... ciekawe czy popłyną łzy...
 

agucha90

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
moja klasa w gimnazjum jest taka jakas dziwna!choc wiekszosc ludzi znam od dziecka wszyscy sie jakos zmienili..podstawowka to byly czasy :) i niby prawie wszyscy z podstawowki sa nadal ze mna ale sa jakos inni :( bedzie mi zal gdy skoncze gimn, ale chyba plakac nie bede!jestem ciekawa jak bedzie w LO
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
O moja klasa ;( Byli wspaniali...a raczej sa.
Wiekszosc z nich znalam od przeczkola czyli 12 lat ale nistety musielismy sie rozstac ;(
Ale terazniejsza klasa tez jest fajna :D lecz nie to co 3a
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja nie narzekam
klasa jak klasa, lubie bardzo niedojrzali
teraz czuje sie o wiele lepiej - bo i klase mam lepszą
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Tsa fajnie macie... Moja klasa gimnazjalna jest do **** Podstawówka to co innego.. Na zakonczeniu szkoly podstawowej ryczałam jak bóbr.. Ale gimnazjalna... Bede się cieszyła jak ją skoncze...
jesteś w 1 klasie gimnazjum?? nie martw sie bedzie o wiele lepiej :) 3 klasa gim jest niezapomniana :D
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
noo :( jak jest sie zgraną fajną klasą, to az szkoda odchodzic :( moja nie była taka zgrana.. tworzyły sie grupki.. i nie wszyscy lubieli się jadnakowo.
Ale miałam tez swoja paczkę, która rozeszła się.. :( chodz i tak się spodykamy, wszystkie 7 rozeszło się po roznych szkołach ..
aLe prawidziwa przyjaźn, przetrwa wszystko :D
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
a ja mam klase tak strasznie głupią...
że wkleiłabym tu moje zdjecie, ale mam niesprawny skaner...
kurcze szkoda, postraszyłabym dzieci :p
nie no ale serio to głownie chłopacy wyszli jak idioci,
gdyby ktos nie znający mojej klasy obejrzał te zdjecie
to powiedział by wprost "klasa integracyjna" :D
a myślałam że może własnie w 3 wszyscy znormalnieją,
oh jak ubolewam nad stratą skanera... :(
 
Do góry