Moja dziewczyna sie zmieniła

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Od pewnego czasu moja dziewczyna dosyć mocno się zmieniła...
Zaczęła wrzucać na portale jakieś głupie wyzywające zdjęcia które mi się nie podobają...
Zaczęła także polecać jakieś profile innych chłopaków na portalach społecznościowych a do tego z niektórymi pisze a mi tłumaczy że to po przyjacielsku....
Do tego wczoraj miałem zabieg w szpitalu u liczyłem na jakieś wsparcie choćby przez sms ale niestety zapomniała o tym a przypomniała sobie dopiero potem przez moje przypomnienie było mi strasznie przykro :(
Nie podoba mi się to wszystko bo to nie ta sama dziewczyna dla której straciłem głowę :(
Co mam teraz robić?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Twoja dziewczyna się zmieniła? No to teraz twoja kolej - zmień dziewczynę. Albo chociaż jej tym zagroź, choć na duże efekty bym nie liczył.
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
mega problemy są z tymi dziewczynami ;// jak nie Ty to ja ehh myślę tutaj coś rodzaju wygarnięcie ..chodzi oto żebyś powiedział jej , że wolisz starą dobrą dziewczynę niż tą która jest teraz ,, zmieniła się dla Ciebie na gorsze podaj przykłady ( fotki wyzywające itp) i zapytaj się jej wprost,, czy Ci zależy jeszcze na mnie i czemu nawet potrafi zapomnieć o tym , że jesteś w szpitalu i bardzo na nią liczyłeś jako wsparcie tak żebyś wiedział , że nie jesteś sam pośród ludzi albo co jak jesteście razem to poproś jej nagie fotki jak nie ma żadnych pohamowań dawać fotki wyzywające to nie będzie miała nagich dla Ciebie proste
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Tylko że jak tylko poruszam ten temat to ona się obraża i koniec rozmowy
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zmień kobietę, nic już z nią nie zbudujesz. Olewa cię w żywe oczy a ty jeszcze tęsknie patrzysz. Kończ Waść wstydu oszczędź jak mawiał klasyk
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
czyli jednym słowem po co z taką się trzymać jeżeli nie ma ochoty na szczerą rozmowę ma to w ..pie co się stanie z tym związkiem zamiast słuchać co Cię dręczy w związku woli wstawiać wyzywające fotki
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Łatwo wam mówić zmień dziewczynę tylko że ja zainwestowałem w ten związek dużo serca i uczucia a po za tym szkoda by było 2 lat razem.....
 
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wałbrzych
Chłopaku, weź jej powiedz co Ci na sercu leży, a jeśli usłyszysz "Ale o co Ci chodzi?", to wiedz, że dziewczyna coś knuje i lepiej daj sobie spokój :)
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wymiar sprawiedliwości ma rację powiedz co Ci na sercu leży w sumie powiedziałem to Tobie wcześniej co masz zrobić na pewno jeśli jej zależy wytłumaczy co i jak a jeśli usłyszysz tak jak powiedział kolega wyżej to jednym słowem ta inwestycja w nią się nie opłaciła ;///
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
właśnie dlatego ta kobieta żeruje na tobie jak pasożyt. Wie że zaangażowałeś się emocjonalnie, wie że zależy tobie i ona nie musi się starać. Gdyby musiała się starać to czułbyś to. Powiedz ile czasu musisz wiec kochać na siłę bez wzajemności, na ile wystarczy ci sił. Łudzisz się że twoja miłość ją przekona. Pamiętaj żeby w tobie nie narosła frustracja że się starasz a ona nic. Po długim okresie kumulowania w sobie tej myśli możesz wybuchnąć. I co wtedy
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Co masz zrobić ? Odpowiedź jest bardzo prosta. W "nawracanie" nie ma się co bawić. Po prostu wymień ją na inną.
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
No i się rozstaliśmy :(
teraz czas sobie wszystko od nowa układać
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Będę pamiętał a wszystkim którzy się udzielali w tym temacie dziękuje że daliście ,i tyle otuchy :)

Będę pamiętał a wszystkim którzy się udzielali w tym temacie dziękuje że daliście mi tyle otuchy :)
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
weź kumpli idź się zabaw na mieście w klubie i już np ja w Energy2000 zapominam o swoich problemach czy to z uczuciami czy z rodzina ważne że zapominam :)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Widocznie mieszkasz w jakimś dużym mieście albo w jej okolicy ja niestety mieszkam w małym miasteczku i nie ma u mnie takich miejsc co najwyżej orlik :)
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja mieszkam koło Krakowa ;) wieć do takich przytkowic mam ok 22 km a do krk 5km może zbierz ekipę i pojedziecie na paliwo się złożyć po 10 zł i już ;)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Samo wyjście do klubu to też jakieś rozwiązanie,ale po prostu zajmij się sobą i nie szukaj nowej dziewczyny na siłe. Tamta poprzednia widać byłą po prostu przejściowa i napewno nie dla Ciebie. Zobaczysz,że wszystko się spokojnie ułoży.
 
Do góry