Moja dziewczyna nie dba o siebie

takethemoneyrun

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Cave
Witam. Mam dylemat związany z moja dziewczyną…bardzo ją kocham i chcę z nią spędzić życie, ale nie wiem jak jej powiedzieć, że moim zdaniem przestała o siebie dbać i trochę się zapuściła… To super dziewczyna, bardzo inteligentna, ale ostatnio zrobiła się taka jakaś bardziej wyemancypowana np. stwierdziła, że nie będzie depilować włosów pod pachami bo to seksistowskie… kiedyś się złościłem jak uzywała do tego mojej maszynki…teraz przyjąłbym to z ulgą. Brwi też przestała regulować, jak się z nią całuję to tak jakbym to robił z Breżniewem. Hm no i te odrosty…nie wiem czy ona myśli, że jak jesteśmy już jakiś czas ze sobą to mnie usidliła i nie musi się już starać? nie chcę jej obrazić, bo potem się nasłucham o tym jaki jestem płytki…ale wolałem ją taka jaką była kiedyś.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Witam. Mam dylemat związany z moja dziewczyną…bardzo ją kocham i chcę z nią spędzić życie, ale nie wiem jak jej powiedzieć, że moim zdaniem przestała o siebie dbać i trochę się zapuściła… To super dziewczyna, bardzo inteligentna, ale ostatnio zrobiła się taka jakaś bardziej wyemancypowana np. stwierdziła, że nie będzie depilować włosów pod pachami bo to seksistowskie… kiedyś się złościłem jak uzywała do tego mojej maszynki…teraz przyjąłbym to z ulgą. Brwi też przestała regulować, jak się z nią całuję to tak jakbym to robił z Breżniewem. Hm no i te odrosty…nie wiem czy ona myśli, że jak jesteśmy już jakiś czas ze sobą to mnie usidliła i nie musi się już starać? nie chcę jej obrazić, bo potem się nasłucham o tym jaki jestem płytki…ale wolałem ją taka jaką była kiedyś.


Uuuu skoro nie depiluje pach to niezle ;/ A co do brwi, ja w sumie nie mam problemu - nie reguluje ich, a wcale nie sa mimo tego kraczaste. Moze to co robi to taki rodzaj buntu, ze nie bedzie specjalnie starac sie dla faceta.

A ile jestescie razem?

Moze porozmawiaj z nia i zapytaj skad taka zmiana w zachowaniu i czego golenie pach uwaza za seksistowskie.
 

zagubiona18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
jak się nie chcesz nasłuchać to jej niemuw;] a jak chcesz zmiany to powiedz to delikatnie, albo zrób to jak kobieta – rzuć aluzją;] możesz jej sprezentować wizytę u stylistki. Dla standardowej kobiety taki prezent to spełnienie marzeń twojej może cos uświadomi. ja nigdy nie bylam u stylistki, ale moja kolezanka robila sobie metamorfoze w spa cece , zmiana byla tak ogromna, ze nie moze sie teraz opedzic od facetów:p wiec może zastanow sie najpierw 3 razy, czy nie lepiej bedzie jesli twoja dziewczyna nie bedzie sie rzucala w oczy innym kolesiom :p
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Albo wizyte u kosmetyczki. Powiedz jej że podobają Ci sie zadbane kobiety i golenie pach wcale nie jest seksistowskie. To troche dziwne,ze Twoja dziewczyna przestała o siebie dbac. Musisz z nią szczerze porozmawiac.
 
Do góry