Moja dziewczyna mnie maltretuje

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Phi ja poszłam z nim pogadać wchodzę do pokoju patrze a tam niby jakaś jego kolezanka jeszcze z podstawówki i film sobie oglądają i leżą na łóżku mnie by chyba zabił gdybym tak sobie z obcym facetem leżała powiedzieli że komputer przyniosła do naprawy bo niby taki zepsuty a w koncie leżał i nikt się nim nie przejmował

Co za d z i w k a nawet nie raczył mnie poinformować że koleżanka go odwiedziła co za zdzira
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
tak tez pozniej pomyślałam ze moze byc u niego laska... a co powiedział o tym temacie na forum??
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
a moze tak o tobie napisał zebyś z nim zerwała bo znalazł sobie inna(wiedział ze piszesz na tym forum) a nie chciał zeby rozstanie z jego winy wyszło nic sensowniejszego mi do głowy nie przychodzi
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
To raczej nie dziewczyna zdzira, a chłopak jakiś nie teges :mruga:
d z i w k a i zdzira było o tamtej kolesiuwie
a moze tak o tobie napisał zebyś z nim zerwała bo znalazł sobie inna(wiedział ze piszesz na tym forum) a nie chciał zeby rozstanie z jego winy wyszło nic sensowniejszego mi do głowy nie przychodzi
Dzięki za pocieszenie ja nie chce z nim zrywać ale jestem wkurzona teraz pisze smsy dzwoni i stoi bez kurtki pod furtką mojego domu zapłakany więc chyba raczej nie chce mnie zostawić co??
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
No wiem, rozumiem, ale w mojej opinii to chłopak zachował sie nie fair wobec Ciebie a nie dziewczyna
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
bo ja pewnie do tego łóżka zaprosił i tyle on jest winn całej sytuacji zreszra zobacz w całym temacie wypisuje jak to bardzo cie kocha i nie mogł by cie zranic a tu z inną sobie w łóżku jest teraz naprawde dziwny facet
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
Eh teraz to już w ogóle wszystko jest dla mnie pomieszane

już nic nie wiem

niby mnie kocha a tu proszę...
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Pamiętaj, że on też zobaczy co tu piszesz ;) Pogadaj z nim. Innego wyjścia niema (no chyba, że on pogada z tobą :p )
 

stasiam

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Inowrocław
na razie nie mam ochoty na rozmowy z nim niech sobie postoi pod furtką na mrozie to mu na pewno nie zaszkodzi
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Hej. Skoro chłopak Ci mówił że mu przeszkadza to gryzienie i w ogóle to dlaczego dalej to robiłaś? Ja na jego miejscu też znalazl bym inną laskę, bo związek z Tobą musiał być chory... :/ Chyba że on zupełnie to zmyślił.
To autora tematu: według mnie założeniem tego tematu zrobiłeś z siebie idiotę.
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Kat i ofiara to wszystko ukartowali a was w konia zrobili. Nie zdziwiłbym sie jakby to była jedna i tam sama osoba.
Zgodze sie z resztą ( to FAKT) STASIAM TO NIEZRÓWNOWAŻONA psychicznie nastolaktka, którą nikt nie lubi i wyzywa sie na necie :lol: :lol:
Żałosne :bag:

P.S. Nie widzicie , że to jedna i ta sama osoba pisze? Poznac można nawet po stylu pisania.
 
Do góry