Mój Styl,mój Problem

Edervenne

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lewy od prawej śmietnik MPO na Pogodnej
Mój problem polega na tym,ze normalnie na codzień ubieram się na czarno.Nie jestem jakimś metalem czy punkiem.Normalnie słucham rocka,alternatywy itp,a w czarnym się poprostu dobrze czuję.Oczywiście są to bluzy z czaszkami itp,ale bardzo podoba mi się ten styl.On odzwierciedla mnie itp.Problem w tym,ze ostatnio zmieniłam szkołę i jak wiadomo pojawili się nowi znajomi.Z klasą to ja nie mam na pienku,bo wszyscy są tolerancyjni,ale gimnazjum to co innego..Docinają mi.Ciagle wrzeszczą "kindermetal!!!" i przez to poprostu mi dokłuczają.Dzisiaj jedna dziewczyna narobiła mi siary przed całą szkołą,bo zaczeła na głos mówić wszystkim,jaka ze mnie brudaska itp.Sorry,ale kazdy ma własny styl,własne poglądy.Nie wiem jak mam im wszystkim uswiadomić,ze nie ocenia się książki po okładce?Prosze,pomózcie!!! :bag:
 

Tajniak

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wynika to z tego , ze czarny kolor jest racze posępny , a wiekszosc oczekuje ze dziewczyna jest raczej ,,dziewczeca,,.

Wg mnie masz 2 opcje:

1-Poszukac ludzi o podobnych tobie pogladac i zawiazac z nimi znajomosc (3majmy sie kupy bo kupy nikt nie ruszy)

2-Zmienic styl ubierania sie , ale stopniowo zachowujac tym samym styl swojego zycia.
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
1-Poszukac ludzi o podobnych tobie pogladac i zawiazac z nimi znajomosc (3majmy sie kupy bo kupy nikt nie ruszy)

Popieram

2-Zmienic styl ubierania sie , ale stopniowo zachowujac tym samym styl swojego zycia.

Nie popieram


Nie można się zmieniać dla nikogo a co dopiero dla debili nie akceptujących inności ludzi

Ja też miałem taki problem bądź co bądz też lubie czarny bardzo dobrze się wnim czuje a pozatym też wcześniej oddawał moje wewnętrzne przeżycia które były naprawde makabryczne i mroczne. Na korytarzu też rzucali takie teksty na co odgyrałem im "Ooo jaja w kolanach nosi" to leciało do hiphopowców i tego typu papki

A mozesz też ich olać wzdłuż i wszerz a jak panienka znowu Ci jakaś wyskoczy że brudna jesteś to możesz powiedzieć ze ona ma sałate między zębami albo co :]
 

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
Olej, Olej, Olej!!

Nie masz, co się przejmować po prostu ich olej i nie pokazuj po sobie, że ich zachowanie cię poniża
Pokaż, że są ci obojętni, czasem jak ktoś będzie się ciebie namolnie czepiał możesz w jakiś ciekawy sposób się odwdzięczyć
Jak oni śmieją się z ciebie ty pośmiej się z nich
Mi często pomagał sam śmiech :D
Uświadom im, jak osoba (oni) trzymająca się samych stereotypów i tego, co jest modne jest pusta
A może uda ci się nawrócić kilka osób :D
 

Edervenne

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lewy od prawej śmietnik MPO na Pogodnej
Dzięki,pomagacie mi :) Faktycznie nastepnym razem bedzie trzeba wypróbować technikę odegrania się.Ciekawe jak zareagują :D
Czasem mam takie wrażenie,ze ci ludzie poprostu takim jak my zazdroszczą hmm...Moze odmienności,gustu albo własnego stylu?Ja tez miałam kilka niemiłych historii ,ale to nie znaczy przecież,ze jestem jakimś niewiadomo czym :) najgorsze jest to,ze porównują mnie do Toli z Blog 27 :p Aj,jak ten świat sie zmienia...
 

karramba

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy deszczowcow
Mnie rowniez irytuje takie "szufladkowanie" i w pewnym stopniu rasizm wobec ludzi wyrazajacych swoje wlasne, nieco odrebne spojrzenie na swiat. Z racji swojej imaginarnej wyzszosci probuja dominowac, nie wiedzac, ze we wlasny sposob tak samo odchylaja sie od nadanych ludzkosci stereotypow. W takich przypadkach pomaga nutka ironii zabierajac im przyslowiowo wiatr z zagli. Gdy nazwa Cie brudaska, zapytaj z usmieszkiem - oh, mowisz z doswiadczenia? lub gdy nazwa Cie idiotka itp. - ucze sie od Ciebie. Zobacz jaka bedzie reakcja ;)

Jak to Carl Orff juz powiedzial - badz uroczy do swoich wrogow, nic ich bardziej nie zlosci

powodzenia :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
poprostu ich olej! i tyle... jak zaobacza ze sie nie przejmujesz to znajda kogos innego do zaczepek... a skoro w klasie jest wszytsko ok wiec masz znajomych i wogole :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ja też kiedyś tak miałam. :p
Jak ktoś Ci tak powie, to odpyskuj. Nie pozwól sobie tego wmawiać.

Ubieraj się tak jak jest Ci wygodnie.
Przejdzie/znudzi im się. ;)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh nic im nie uświadomisz,
staraj sie nie przejmowac, to gimnazjum prawda? hmm gimnazjum to porażka, ludzie nie są tolerancyjni i nie mają własnego stylu,(nie chce obrazic nikogo ale przewaznie tak jest).
U mnie w szkole (LO) nikt by Ci nie robił problemów przez to jak wyglądasz,wrecz przeciwnie...
zreszta to zalezy jaki ktos jest a nie jak sie ubiera

heh kiedys sie przyzwyczają a jak nie to przeciez skonczysz tą szkołę.
heh ludzie są nietolerancyjni :/ wiem moi znajomi są metalami, tylko nikt ich nie przezywa, bo tym nie ma sie co przejmowac.Gorzej jak lcą kamienie albo ktos pluje:/
heh trzymaj się,
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja bym ich olała. Ja mam taka koleznake co lubi słuchać metalu ubiera sie na czarno ma bluzy z czaszkami ale powiem szczerze jest naukochańsza na swieci bo dla mnie nie liczy sie wyglad. przeciez wazne jest to co ma sie w srodku. OLEJ ICH to DEBILE :/
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Nie przejmuj sie nimi....
Ja na Twoim miejscu ak jak i wiekszasc tu bym odplacal pieknym za nadobne alebo poprostu olewala to...
Gada cos na Ciebie?? To niech sobie gada przeciez Ty wiesz najlepiej jak jest i ze top nie prawda..... ja juz sie przekonalam ze to najlepszy sposob... jesli oni gadaja o Tobie same klamstwa i glupoty to czym sie przejmowac?? Ty masz sumienie czyste :]
glowa do gory i nie daj im sie... pokaz, ze :cenzura: Cie obchodzi co oni mowia... itp....
A my jestesmy z Toba :]
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ej, bądź ponad tym. Chcesz się dla nich zmieniać? Może zacznij na różowo chodzić!! Nie, to oni sa inni, nie ty!
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Eh no co za ludzie,
olewaj ich i pod żadnym pozorem nie zmieniaj się dla nich, jeżeli ktoś Cie polubi to nie za ciuchy, lecz charakter a ci gówniarze myślą, że jak ich jest więcej i naśladują taki sam styl ubioru to że są niewiadomo czym i że trzeba im się podporząkować
pokaż im, że Cie to nie rusza, że nie przejmujesz się nimi, to w końcu dadzą sobie spokój.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
U nas w gim jakoś nie ma takich rzeczy .... Jak nie lubia kogoś to widac ze chodzi o charakter...
A jak by ktoś powiedział coś na mój ubiór to ja bym powiedziała mu ,, To lepiej popacz na siebie ''
Nie ma co się przejmowac ... jak ktoś cos bedzie gadać popacz na niego takim wzrokiem dziwnym...
 
Do góry