Mój sposób na długie zimowe wieczory-taśmy kreatywne

betti1

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ostatnio przyjaciółka, która mieszka w Stanach powiedziala mi o taśmach kreatywnych, które ostatnimi czasy robią furorę w Ameryce. Jako, że obie jesteśmy miłośniczkami hand made przysłała mi kilkanaście wzorów (jak się okazało niepotrzebnie bo są dostępne w Polsce :p, nawet powstaje program instruktażowy http://tapeiscool.com/ z inspiracjami, ale tak to jest jak człowiek nie docenia rodzimego rynku i nawet nie sprawdzi, czy coś można kupić :p) Teraz sobie robię różne ciekawe przedmioty z taśm kreatywnych-mam twórcze zajęcie na dlugie zimowe wieczory. O dziwo nawet mój syn już kilka razy odszedł o komputera i coś tam ze mną oklejał :p (cud!)
 

izabela82

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bardzo fajnie jest jak ktoś ma jakieś zainteresowania, a jak jeszcze można wkręcić w to dzieci to w ogóle piękna sprawa. Ja nie mam jeszcze dzieci, wiec wieczory zimne i długie spędzam przy winku i dobrej muzyce. Kiedyś miałam kompa całego zawalonego mp3 a teraz na szczeście czasy te minęły. Właśnie odkryłam bardzo fajny serwis www.deezer.com i tam moge sobie puszczać co tylko chce (bez potrzeby płacenia) Pełen relaks:) Właśnie nastrajam sie przy radiu tematycznym - Lana Del Rey
Pozdrawiam
 
Do góry