Mój przyjaciel Paździoch

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Oto przedstawie wam kilka epizodow z zycia mojego kolegi z podstawowki Łukasza, ktory nosil ksywe - Paździoch (chyba nawet sam mu ja wymyslilem hehe)

Otoz Pazdzioch to porzadny chlopak wsumie tylko ma 1 wade - niejest obdarzony zbyd wielkim ilorazem inteligencji.

Jego liczne wpadki i dziwne zachowanie (praktycznie na karzdej przerwie i lekcji) rozsmieszaly niezmiennie cala klase oraz nauczycieli. Ale ta historia ktora zaraz wam opisze przebila wszystko oczym kiedykolwiek slyszalem. Powazna i nieskora do smiechu nauczycielka matematyki rozplakala sie ze smiechu jak dziecko:

Na matmie byl sprawdzian (mnie niebylo w szkole :p ), do goscia z ktorym zawsze siedzialem w ławce dosiadl sie Pazdzioch, ktory sciagal oczywiscie od niego. Po tygodni nauczycielka oddaje prace (mnie niebylo w szkole niestety :(). Na koniec powiedziala ze zostaly jej 2 prace podpisane jako Andrzej W.(ten moj kolega).
Okazalo sie ze Pazdzioch tak sie zapalil do sciagania ze PRZEPISAL ROWNIEZ NAZWISKO OSOBY OD KTOREJ SCIAGAL!!!

Piszcie o swoich "Pazdziochach" z waszych wspomien szkolnych!
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
wAzU, hehe dobre to jest :D :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
dobre dobre :D


tera ja :p
do klasy mojego brata chodzil podobny "yntelygend"... noi byl z chemii zagrozony n to facet go pytal wiele razy ale on nic kompletnie... to sie facet wkurzyl (bo chcial go przepuscic) i mu powiedzial ze przejdzie dalej jak wymieni wszystkie miesiace w roku... noi i chlopak sie zacial na lutym czy tam marcu :p :D :]:wstyd:
aha to bylo w 2 gimnazjum a koles i tak przeszedl dalej bo przez cala lekcje dzieki podpowiedziom nauczyciela i resty klasy jakos mu sie w koncu udalo wymienic
PS. nie musial po kolei :p :D
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
hehe umnie w 6 podstawowej (przelotem) byl gosciu co na geografji do tablicy go wzieli, na scianie mapa Afryki byla (podpisana ladnie i wogule) i nauczycielka sie go pyta "Czy na tej mapie widzisz Afryke?" on sie chwile zastanowil i poczym wyraznie strzelil...NIE!!! hahaaha

albo w 2 klasie liceum(!!!) na geografii kolezanki z klasy Eweliny nauczycielka sie pyta: "Ile jest ludzi na swiecie?" , a ona odpowiada 30 milionow hhahaa, albo w tym samym dniu kumpel odpowiedzial ze stolica Chin jest PAKISTAN hahaha
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
mackingus, atak na marginesie zmień se podpis jak nie chcesz dostać ostżeżenia od maderatorów za reklamę w podpisie !!
oto wątek regulaminu:
§ 4.2 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów i innych grafik reklamowych, zabrania się także reklamowania innych forumowisk i stron www - od tego jest dział "wasza reklama"
 
Do góry