Mój pies się drapie i Gryzie

Papiernik

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
189
Punkty reakcji
2
Użyję google za Ciebie:
"Najbliższy termin następnych konsultacji - 13 maja 2015 (środa, 17:00 - 19:00).
Serdecznie zapraszamy właścicieli, którzy mają kłopoty ze swoim psem. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego 71 363 31 47.
Koszt konsultacji 20PLN w całości przekazany na rzecz Fundacja JAK PIES Z KOTEM."
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
20 zł - czyli taka opłata symboliczna - myślę że warto się wybrać, tym bardziej że była u nich na szkoleniu kiedyś i maja tam prawdziwych profesjonalistów
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja byłam własnie u nich na tej poradzie. Pani doktor przemiła osoba, mój pies od razu ją polubił. Myślę, że się jeszcze kiedyś wybierzemy, bo wiadomo z psem trzeba pracować cały czas.
 
N

nianiaSweet

Guest
wrzuć taka informację na myzoo.pl tam ludzie często poszukają informacji nt. pielęgnacji, czy wychowania psiaka, na pewno taka informacja przyda się tym którzy szukają podobnej pomocy.
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]To całkiem naturalne i dobre, że psiak gryzie. Pamiętam przy moich pieskach – czasem dramat był. Trzeba po prostu to dobrze ukierunkować, np. poprzez takie zabawki: petstation.pl/sznurkowe-zwierzatka-pingwin-toyz.html – niby banalna rzecz, a może uratować niejedną parę butów. Pies od małego takie coś powinien mieć.[/SIZE]
 
N

nianiaSweet

Guest
tak jak pisałam jak masz obawy co do tego czy twój zwierzak zachowuje się normalnie to można poszukać informacji właśnie na portalach przeznaczonych dla zwierząt, ja tak jaki pisałam,m sporo pomocnych informacji znalazłam na myzoo.
 
Do góry