Mój pierwszy pocałunek..

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Noo to muszę przyznać że ''trzeźwo" myślisz. :D
A wierz mi, że takich jak Ty jest mało..
dzieki;p nie mam chyba innego wyjścia xD w każdym razie nie umie kłamać powiedział mi wszystko dokładnie i stwierdził że chciał mi pomóc żebym się z przyjaciółką nie kłuciła. Przyjęlam przeprosiny, ale pod warunkiem , że więcej nie będzie mi tak "pomagał"
 

herciaq

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
BoŻe! Kobiety co się z wami dzieje?? Po kija dopisujecie sobie jakieś odczucia faceta, jeżeli wszytsko jest ok, ciesz się tym co masz itd. a nie nadinterpretuj każdej sytuacji w jakiej się znajdziesz bo to się kiepsko kończy. I w życiu też będzie Ci łatwiej.
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Byłem z pewną dziewczyną długi czas,jakos długo z tym zwlekalismy...potem nadszedł ten pierwszy ale nie był idealny ;/ Jakos sie zamysliłem podczas czy cos (xDD) i przestałem przez chwile ruszać ustami :D Po kilku razach sami się smialismy z tego "pierwszego" :)
Po tym pierwszym razem partnerka tez mowiła ze było cudownie itp,i napewno u Ciebie bedzie podobnie

:*4all
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja ni ewiem co o tym wszystkim myśleć!! boje sie pierwszego pocałunku że chłopak mnie wyśmieje czy coś że jeszcze sie nie lizałam i że nie potrafię :( i przeciągam to wszystko do nieskończoności chyba
 

Loocas

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem z dziewczyną już 4 miechy. Ona się już całowała, a ja nie. Ona by się chciała już całować, juz nawed dzis było blisko. Poszliśmy za szkołę i ona chciała juz to zrobić (nie powiedziała tego wprost, miała wymówke, ze pokaże mi co jej się śniło :p) ale skończyło sie na tym, ze sie tylko poprzytulalismy. Cos czuje, ze jutro się to stanie, i w tym problem. Jeszcze sie nie całowałem i nie wiem jak to robić, troche sie boje, ze się ośmiesze albo cos. Prosze pomózcie mi! tylko nie piszcie, ze samo wyjdzie, dajcie jakies konkretne rady :p Plis :D
 

matek237

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jestem z dziewczyną już 4 miechy
I jeszcze się nie całowaleś?? ile ty masz lat, jesli mozna wiedzieć? :)
Mój pierwszy pocałunek pamiętam do dziś i to nie zaliczam do udanych, chodziłem do 2 klasy podstawówki, czyli gdzieś 9 lat;/ Mogę powiedzieć, że dziewczyna naoglądała się za duzo filmów o milości;/.
 

Loocas

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
No mam 13, prawie 14 lat. Dzieki za rady ;-) Ale chodziło mi o bardziej co robic jak już się całuje :p
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
poćwicz na poduszce :D

(nie mogła się powstrzymać)

samo pójdzie, nie martw się na zapas.
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
No , cóż troszkę zapomniałam o tym temacie , a miałam napisać jeszcze.:) NO cóż chyba nie było tak źle . Tylko, że on strasznie się boi mnie pocałować... czy to znaczy ,zę nie chce?
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
No , cóż troszkę zapomniałam o tym temacie , a miałam napisać jeszcze.:) NO cóż chyba nie było tak źle . Tylko, że on strasznie się boi mnie pocałować... czy to znaczy ,zę nie chce?

A skad wiesz że się boi?;> powiedział Ci to ?;)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Nie przejmuj się tym ;)
naprawdę nie ma po co. Spokojnie ;)

ja jak sobie przypomnę swój pierwszy pocałunek... :D
chętnie bym Go zamieniła na jakiś inny xD
ale tak już jest, wszystkiego uczymy się stopniowo, z czasem :)
 
Do góry