moj nowy set[house,house tech, club]

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
set 25.07.07 summer time from jarson......

bardzo cienko zgrany set - kiepska jakosc, slabiucienkie utwory.Znalazlem dwa pozytywne aspekty. Pierwszy to taki,ze szybko sie zassysa z serwera,a drugi ze mozna w tempie expresowym zdestruktowac,usunac go z Hdd....
I nie ze chcialbym tu kogos obrazac,ale bezsensownie zalozony Topic,tak samo jak i caly utwor muzyczny.....
Nie sciagac,nie oceniac,nie komentowac,poniewaz szkoda czasu i dobrych chęci - naszych,oraz kolegi.......


"Zby byc dobrym dj-em,trzeba byc dobrym czlowiekiem" - Dj W
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Tak jest,raport!
mam nadzieje ze go wyslales TLX
ech...mam juz dość. prawie za każdym razem gdy wejdę na forum to jest jakiś bezsensowny temat. LUDZIE NAUCZCIE SIE WRESZCIE CZYTAĆ I UŻYWAĆ OPCJI "SZUKAJ" !
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Nasz dobry duch już się o to postarał :))

Do tematu - set słaby,jeśli nie bardzo słaby :p
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
TLX, wysłałeś ten raport? :lol2: no coś Yoggiego nie widać :p ja wyśle dla pewności :lol2:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
nie wiem czy zauważyłeś ale temat już jakiś czas jest w dziale "nasze produkcje".
Do jarsona- nie przejmuj się tymi marudami, proszę tylko o edytowanie tytułu aby był zgodny z regulaminem działu



[trochę prywaty]Co do moich nieobecności na forum to jutro mam ostatnią popołudniówkę i następny tydzień (+ta sobota) chodzę do pracy od 6 do 14, po czym zniknę z forum do 19 sierpnia [/trochę prywaty]

PS. a raportu od tlx'a nie dostałem (sam znalazłem ten temat) chyba go nie wysłał
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
nie wiem czy zauważyłeś ale temat już jakiś czas jest w dziale "nasze produkcje".
uu :rumieniec: :rumieniec: sry :lol2:
Do jarsona- nie przejmuj się tymi marudami, proszę tylko o edytowanie tytułu aby był zgodny z regulaminem działu
ja bym prosił go o zamieszczanie tematu w odpowiednim dziale :]
[trochę prywaty]Co do moich nieobecności na forum to jutro mam ostatnią popołudniówkę i następny tydzień (+ta sobota) chodzę do pracy od 6 do 14, po czym zniknę z forum do 19 sierpnia [/trochę prywaty]
a ja dzisiaj znaikam i pojawie się w ostatnim tygodniu sierpnia (chyba :lol2: ) więc mam nadzieje że TLX będzie mnie godnie zastępował w wysyłaniu raportów :lol2:
PS. a raportu od tlx'a nie dostałem (sam znalazłem ten temat) chyba go nie wysłał
wiedziałem !! :lol2:
 
Do góry