Mój Ideał Chłopaka

Status
Zamknięty.

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
Hej wszystkim! B)

Przejde odrazu do rzeczy...
mam zadanie na wtorek na temat: mój ideał chłopaka i ma ono być w formie charakterystyki,
alekompletnie nie wiem jak sie do niego zabrać...

Jak by ktoś poszukał i znalazł jakiegoś gotowca z tym tematem to
byłabym baaa wdzieczna :eek:k:

No to nic, ja ide... ;)

Z góry dziekuję :*

PS. Bardzo prosze o pomoc bo moje oceny z polskiego nie są zadawalające...
 

mona

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
263
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
z bajki
Masz tu pare rad: trzeba opisac wyglad zewnetrzny i "wewnętrzny"- czyli charakter- cechy charakteru poprzec dowodami- np jest czuły, romantyczny -bo lubi kupować mi swieze kwiaty bez okazji, przyjacielski- bo jest moim najlepszym przyjacielem, znajdujemy wiele wspólnych tematów do rozmowy, w podobny sposób postrzegamy świat, mam wrazenie, ze jesteśmy bliźniaczymi duszami- jest moim męskim odpowiednikiem, ma ogromne poczucie humoru- opisz jakaś mozliwa sytuacje jak by zareagował , gdyby...( przykład sytuacji- np coś na siebie wyleje, czy coś w tym rodzaju, potwierdzajace poczucie chumoru) /jest przystojnym/seksownym /czarujacym/pełnym seksapealu ponurakiem :]
jego hobby- motoryzacja, gry komputerowe, puzzle, zbiera( no, cos tam,) muza, zakupy z tobą :D - dzielisz jego pasje, / uwielbiasz jego zaangazowanie w swoje hobby, chociaz tobie ono nie odpowiada/ porzucił swoje hobby dla Ciebie- dlaczego( bo masz alergie na cośtam- np. na klej do modeli)

wyglad zewnetrzny :] :


włosy- długie/ krótkie,- /delikatnie/mocno skręcone/proste/blondyn/platynowy blondyn/ włosy o kolorze starego zota/ szatyn/ rudzielec, włosy koloru miedzi/ lśniace, z refleksami/ poniewaz: współgraja z ciemną oprawa oczu, kontrastują z iskrzącym błękitem/zielenią/ matowa szaroscia/ jego oczu, ładnie okalają kontur twarzy/ lubie jak je spina na karku.

dłonie; arystokratyczne, długie palce, delikatne, szerokie, silne,

ustal sobie jakis wzrost ( moze byc wyzszy, ( o ile o demnie) lub tego samego wzrostu, czy tam wole zeby był wyzszy, gdyz : uwielbiam ja pochyla sie, zeby mnie pocałowac, mozna sie niezle przytulić, czy: nie lubie wspinac sie na palce zeby go cmoknac, (nie, z tym cmoknieciem to nie pisz bo potocznie :) ) by go pocałowac

smukła sylwetka, średnio umięsniony, delikatnie umięsniony, sylwetka bohatera romantycznego/ o posturze atlety, rosła sylwetka,

ciemna karnacja/ delikatnie opalony/ oliwkowa cera/ jasna karnacja (napisz, czy kontrasuje/współigra z kolorem włosów/ oczu)

rzymski profil, prosty nos/ podłużny nos/zadarty nos

namietne, pełne usta / waske, podkreslajace zdecydowanie i siłe charakteru/ cudownie sie uśmiecha/ jest zamkniety w sobie, tym sliczniej wyglada jego usmiech skierowany w moją strone

hm, co jeszcze...a,
z zasady najpierw opisuje sie wyglad zewnetrzny, potem cechy charakteru, na poczatku napisz, jak sie poznaliscie :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry